تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
فروشگاه محصولات بهداشتی
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
دفتر مهاجرتی
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
راهنمای خرید حمام شیشه ای و پارتیشن دوش

سایت برتر

سایت برتر

راهنمای خرید حمام شیشه ای و پارتیشن دوش

 

 

راهنمای خرید پارتیشن دوش شیشه ای

با خود فکر کنید که وارد حمام خانه خود شده اید و برای تمیز شدن حمام می کنید حالا پس از حمام کردن داخل وان حمام مجبور هستید که تمام فضای حمام را بشویید خب قطعا خسته می شوید و اگر این کار را نکنید بعدا با نتیجه تعفن انگیزی روبه رو خواهید شد اما در کل بهتر است بدانید که دیگر زمان آن فرا رسیده است تا استفاده از حمام های دیوار کشیده و کاشی و سرامیکی را کنار بگذارید و یک فضای بسیار کوچک را برای حمام کردن از نوع شیشه انتخاب کنید به راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و مزایای استفاده از آن دقت کنید.

 با توجه به راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و مزایای استفاده از آن:  شاید در  وهله اول با خود فکر کنید که استفاده از حمام شیشه ای برای خانواده هایی که جمعیت زیادی دارند مناسب نیست اما این طرز فکر را کنار بگذارید و و به هیچ عنوان نگران این نباشید که کسی شما را از پشت شیشه ها ببیند چرا که بخار آب به سرعت شیشه های حمام را در بر میگیرد و تا انتهای حمام کسی شما را نخواهد دید از طرفی در برخی از شیشه های حمام شیشه ای مدل های مات به کار برده می شود که تا حد بسیار زیادی این مشکل را حل می‌ کند.

 

شما برای تمیز کردن حمامی که دکور کاشی و سرامیک دارد نیاز دارید که حداقل نیم ساعت وقت بگذارید اما حمام شیشه ای این مشکل را حل کرده و در کمترین  زمان ممکن برای شما شرایطی را ایجاد می کند که به سرعت شیشه ها را پاک کنید. از طرفی شیشه های موجود در این نوع حمام طوری طراحی شده اند که تا حد امکان لک نمی گیرند حتی اگر هم لک بگیرند در وهله اول با فشار آب و در وهله دوم با یک دستمال کشی ساده تمیز می شوند و نیازی به مواد شوینده و ضد عفونی کننده ندارند.

 

دوردوشی شیشه ای حمام مستر و کاربرد های آن

 ایا هنگام  راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و مزایای استفاده از آن نام حمام مستر را شنیده اید؟ اگر تا به امروز با حمام مستر آشنا نشده ابد با ما همراه باشید تا با حمام‌ مستر بیشتر آشنا شوید. به نظر شما حمام مستر چیست؟ قطعا یک بار هم که شده هنگام دید و بازدید منازل مختلفی که برای اجاره یا خرید به ان ها سر سر زده اید با کلمه ی اتاق مستر و ظاهر اتاق مستر آشنا شده اید. اما اتاق مستر اتاقی است که نسبت به سایر اتاق ها بزرگ ‌تر است و پدر مادر ها و یا زوجین در آن اتاق مستقر هستند. چیدمان و طراحی این اتاق با سایر اتاق ها متفاوت است‌.

 

معمولا اتاق مستر یک حمام دارد که به ان حمام مستر گویند. حمام مستر مناسب برای زمانی است که پس از یک روز سخت کاری نیاز به یک محیط پر از ارامش دارید  می توانید یا خرید وان حمام و گذاشتن در مستر اتاق شما این شرایط را فراهم می کند که بتوانید ریکاوری شوید. حمام مستر بخش های بسیار خاص و مهمی دارد. دکور حمام مستر نیز متفاوت است برای مثال در حمام مستر از زیباترین روشویی های کابینی استفاده می کنند حتی دوش های کابین و وان های جکوزی نیز در سرویس مستر وجود دارند که یک حس ریلکس را به شما هدیه می دهد. بنابراین امروزه یکی از به روز ترین طراحی ها داشتن حمام مستر در دکوراسیون و نقشه اپارتمان ها است.

 

انواع حمام شیشه و پارتیشن دوش حمام

  به راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و مزایای استفاده از آن برای انواع حمام شیشه ای توجه کنید. قطعا تا به حال با مشاهده انواع حمام های شیشه ای با نوع شیشه های ان نیز اشنا شده اید و هنگام خرید حمام شیشه ای باید توجه داشته باشید که مهم ترین قطعه در این نوع حمام شیشه است که باید تمام دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید بهترین حمام شیشه را انتخاب کنید‌ معمولا شیشه های حمام انواع مختلفی دارند. معمولا شیشه حمام به دو صورت ریلی و لولایی استفاده می شود.  معمولا حمام های شیشه ای در مدل های فریم دار و فریم لس یعنی بدون فریم ساخته می شوند.

 

1.         حمام شیشه ای و دوردوشی حمام فریم دار

 راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و دور دوشی شیشه ای حمام مزایای استفاده از آن  می گوید: یکی از زیبا ترین حمام های شیشه ای حمام با  شیشه فریم دار است که یک چهار چوب منظم و مرتب دارد. در کشور ما بیشترین میزان فروش حمام شیشه ای متعلق به حمام شیشه ای فریم دار است. شیشه حمام فریم دار به صورت ریلی نصب می شود کابین دوش در این مدل فریم دارد و تا حد زیادی از این که آب به بیرون نشت کند جلوگیری می کند. معمولا در این نوع حمام با چنین شیشه ای نیازی به پایه های سنگی یا لبه های سنگی نیست اما طراحان و کارشناسان ایرانی به منظور تاکید و دقت بیشتر این لبه سنگی را ایجاد می کنند. معمولا شیشه فریم دار در ایران به شکل های ال مانند ، ریلی ، صاف و گرد طراحی می شوند.

 

2.         دور دوشی شیشه ای حمام فریم لس

از نظر راهنمای انتخاب حمام شیشه ای و دور دوشی شیشه ای حمام  مزایای استفاده از آن در مقابل حمام فریم دار حمام فریم لس موجود است که بسیار بیشتر از حمام شیشه های فریم دار زیبا ست و تا حدی شیک و لوکس به نظر می رسد که اکثر طرفداران حمام شیشه ای را به خود جلب می کند و می توان گفت تا حدودی رقیب شیشه های فریم دار به شمار می آید. این مدل به دلیل نداشتن فریم آب بندی مناسبی هم چون فریم دار ندارد و برای طراحی ان نیاز به لبه سنگی می باشد از طرفی شیشه ای که این کار دارد ۲ میل و نشکن است. حمام شیشه ای بدون فریم  به صورت لولایی نصب می شود و در مدل های صاف و ال شکل و گرد طراحی می شود.

 

راهنمای انتخاب شیشه حمام

•           در وهله اول برای انتخاب شیشه حمام بهتر است به سایز حمام خود دقت کنید اگر حمام شما کوچک است از شیشه های گرد و اگر بزرگ است از شیشه های مستطیل استفاده کنید. بنابراین نوع شیشه با توجه به سایز حمام تهیه می شود‌.

•           در وهله بعدی می توانید از دو نوع شیشه ریلی و لولایی برای حمام شیشه ای استفاده کنید فقط باید توجه داشته  باشید که در صورت استفاده از درب لولایی فضای کافی را داشته باشید.

•           هنگام استفاده از حمام های مربع و مستطیل شکل باید دقت کنید که استفاده از کابین در دور ترین نقطه از  درب حمام زیبا تر است.

•           اگر از کابین های گرد استفاده می کنید بهتر است ان ها را رو بروی درب ورودی قرار دهید که جلوه زیباتری به حمام می بخشند.

 

 


 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 29 دی 1399ساعت 4:05 توسط احمد | تعداد بازديد : 167 | |