تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
حمل خرده بار به عراق
چت روم
Bitmain antminer ks3
چاپ ساک دستی پلاستیکی
برتر سرویس
لوله بازکنی در کرج
سایت برتر

سایت برتر

سایت برتر

قانون جذب چیست؟

 

 معتقدم قانون جذب مهمترین قانون کائنات است که هر کسی این قانون را درست و از منابع معتبر یاد گرفته باشد اولا شکرگزار یادگیری علم قانون جذب بوده است و ثانیا حسرت خورده که ای کاش زودتر با این موضوع به صورت درست و علمی آشنا می شد. سعی کرده‌ایم مقالات مفید و به روز را در این قسمت از سایت پرورش افکار به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. در بخش مقالات، عناوینی بسیار پرطرفدار همچون قانون جذب چیست، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت وجود دارد که روزانه هزاران بازدید از نقاط مختلف جهان دارد. تمام تلاش تیم توانمند پرورش افکار جمع آوری کاملترین بانک مقالات برای شما دوستداران علوم ذهنی است. با مطالعه مقالات این بخش می آموزید همه چیز در این دنیا حاصل انرژی است. ما می توانیم با داشتن افکار مثبت و سازنده که از راه تکرار و تمرین حاصل می شود همه جا این انرژی را پخش کنیم. پس بیایید به یکدیگر انرژی مثبت بدهیم.

 

منبع : https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 آذر 1399ساعت 3:40 توسط احمد | تعداد بازديد : 119 | |

طلاق توافقی

برخلاف اینکه طلاق عملی مذبوم است اما ممکن است در مواردی طرفین با یکدیگر نسازند و چاره ای به جز جدایی برای آنها باقی نماند. به همین دلیل است که در قانون راه های مختلفی برای طلاق در نظر گرفته شده است که بر آن اساس می توان طلاق را به دسته تقسیم کرد: طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی. علاوه بر اینکه مرد می تواند زن خود را با رعایت مراحلی طلاق بدهد زن نیز در پاره ای از مسائل می تواند تقاضای طلاق بدهد. همچنین حالت سومی نیز وجود دارد که در آن زن و شوهر می توانند به صورت توافقی از هم طلاق بگیرند که به آن طلاق توافقی می گویند.

معادل انگلیسی طلاق توافقی uncontested divorce است زیرا زوجین در باره همه چیز با هم توافق دارند و برخی معادل آن را no fault divorce در نظر گرفته اند زیرا در این نوع طلاق هیچ کدم از زوجین مقصر نیستند. در طلاق توافقی، در رابطه با حقوق مالی زن از جمله جهزیه، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان  توافق وجود دارد و این توافق در دادگاه ثبت می گردد و ضمانمت اجرایی قانونی پیدا می کند. در این نوع طلاق، گواهی عدم امکان سازش به سرعت به زوجین داده می شود.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که منظور از طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی همان طور که از نامش معلوم است به طلاقی گفته می شود که طرفین بنا به هر دلیلی تمایل دارند که با توافق هم از هم جدا شوند و آنها در هر موردی که توافق کرده باشند از جمله مهریه، جهزیه، نفقه، حضانت و ملاقات فرزند  از نظر دادگاه محترم و قابل قبول است. برای مثال در برخی از مورد زن و مرد توافق می کنند که زن مهریه اش را ببخشد و مرد او را طلاق بدهد یا حتی در مواردی بخشی از مهریه بخشیده می شود و بخشی دیگر به زن داده می شود.

آمارها نشان می دهد که حدود 30 درصد از طلاق ها که در دادگاه خانواده ثبت می شود در واقع طلاق توافقی هستند. در بیشتر موارد طلاق عاطفی پیش از این مرحله رخ می دهد. در اینجاست که مرد یا زن در دادگاه خانواده درخواستی را جهت صادر شدن گواهی عدم امکان سازش و اجرای صیغه‌ی طلاق توافقی می دهند. همچنین زن و شوهر همه شرایط مالی و غیر مالی مرتبط با حقوق ناشی از عقد را بر اساس توافقات خود مشخص می کنند.

هر چند طلاق توافقی در بیشتر موارد بین زن و شوهرها به صورت مسالمت آمیز است اما نباید این گونه استنباط کنیم که چون بین آنها توافق است پس آسیبی هم متوجه زوجین نمی شود. این نوع طلاق نیز آسیب های روانی و اجتماعی را برای زوجین و فرزندان آنها به همراه خواهد داشت.  طلاق توافقی تاثیرات عمیقی در ذهن و دل طرفین می گذارد و تا مدت ها باعث می شود که هیچ کدام از آنها وارد یک رابطه صمیمی نشوند. در این رابطه روانشناسان و صاحب نظران توصیه می کنند که زنان تا مدت 2 سال و مردان تا مدت 4 سال بعد از طلاق نباید به فکر شروع یک رابطه جدید بشند. طلاق توافقی فرصت ازدواج مجدد را به خصوص در رابطه با زن ها کاهش می دهد. همه ی این آسیب ها وقتی بیشتر می شود که پای بچه نیز وسط باشد.

نقش خانواده‌ها

خانواده ها در کاهش طلاق های توافقی می توانند نقش مفید و موثری را ایفا کنند. ممکن است زن و شوهر مانع دخالت خانواده هایشان در این امر شوند اما بزرگان فامیل می توانند میانجیگری کنند و تا جای ممکن طرفین را به سمت مصالحه پیش ببرند تا آنها از تصمیم شان صرف نظر کنند.

شرایط اجرای طلاق توافقی

شرایط خاصی برای طلاق توافقی وجود ندارد و تنها اگر زن و شوهر بر اساس شرایطی که دارند به این نتیجه برسند که امکان ادامه زندگی مشترک را ندارند می توانند برای طلاق توافقی اقدام کنند. در قانون جدید، شرط انجام مشاوره قبل از طلاق و وجود اجباری حکم دادگاه برای جاری شدن صیغه طلاق در دفترخانه طلاق اجباری شده است.

طلاق توافقی در دوران عقد

در دوران عقد و قبل از این که نزدیکی و رابطه زناشویی بین زن و مرد و اتفاق بیفتد امکن طلاق توافقی وجود دارد. در واقع شرایط طلاق توافقی هیچ تفاوتی با شرایط طلاق در بعد از عقد ندارد. تنه تفاوت این است که اگر طرفین قبل از رابطه جنسی اقدام به طلاق کنند می توانند به ثبت احوال مراجعه کنند و شناسنامه خود را پاک کنند.

 

طلاق توافقی چقدر زمان بر است؟

باتوجه به تغییر شرایط طلاق توافقی که در آذرماه سال 97 لحاظ شد، اگر زوجین هر دو به طلاق توافقی رضایت داشته باشند می توانند هر دو یا یک نفر از آنها مراحل مربوطه را در سامانه نوبت دهی طلاق طی کند و بعد از وارد کردن مشخصات یکی از مراکز غربالگری را انتخاب کند. مرکز غربالگری بعد از این که اطلاعات زوجین و دلایل آنها برای طلاق را ثبت کرد آنها را به یکی از مراکز مشاوره ارجاع می دهد. جلسه های مشاوره در بازه زمانی 45 روزه در طی 1 یا 5 جلسه برگزار خواهد شد. تعداد جلسه ها به شرایط زوجین و مرکز مشاوره بستگی دارد. در صورت اصرار آنها، گواهی عدم انصراف از طلاق به آنها داده می شود و دادخواست در دفتر خدمات الکتریک قضایی ثبت می شود و به در نهایت به دادگاه خانواده ارسال می شود.

بعد از این که رای دادگاه صادر شد زن و شوهر می توانند در فرصت سه ماهه به یکی از دفاتر رسمی طلاق برای ثبت طلاقشان مراجعه کنند.  نکته مهم در رابطه با طلاق توافقی این است که اولا هر دو طرف باید از طلاق رضایت داشته باشند و ثانیه در رابطه با مهریه، نفقه و حضانت بچه ها توافق وجود داشته باشد. همچنین هیچ زوجی نمی توانند بدون رای دادگاه به دفترخانه بروند و طلاق بگیرندو هیچ دفترخانه ای این حق را ندارد که طلاق را بدون رای دادگاه صادر کند.

مدت زمان صدور رای دادگاه برای طلاق توافقی

تا قبل از تصویب شدن قانون جدید، طلاق توافقی ظرف مدت یک هفته انجام می شد. هنوز هم برخی از شعب دادگاه ها این نوع طلاق را در ظرف همین مدت انجام می دهند. اما برخی شعب پرونده را به مشاوره می فرستند و این روند کمی طولانی تر می شود.

مدارک لازم برای طلاق توافقی

برای طلاق توافقی باید مدارک زیر را داشته باشید:

عقدنامه یا رونوشت آن، شناسنامه و کارت ملی زن و مرد. البته اگر کارت ملی در دسترس نباشد و شماره آن را بدانید برای طلاق توافقی کفایت می کند. همچنین اگر عقدنامهدر دسترس نبود می توانید به دفترخانه ای که در آن عقد جاری شده است مراجعه کنید و رونوشت آن را تهیه کنید.

در طلاق توافقی اگر یکی از طرفین به وکیل نیاز داشته باشد دیگر لازم نیست که خودش به صورت حضوری به دادگاه بیاید. همچنین تا قبل از صادر شدن گواهی عدم امکان سازش هر کدام از طرفین حتی اگر گر توافق نامه، وکالتنامه یا دادخواست را امضاء کرده باشند، در صورت پشیمانی رای طلاق توافقی صادر نمی گردد.

همچنین پس از صادر شدن رای طلاق تفاهی بر طبق ماد 35 و 36 قانون حمایت از خانواده، اگر مرد از دادخواست خود پشیمان شود و برای ثبت طلاق به دفترخانه مراجعه نکند امکان طلاق وجود ندارد مگر این که زن از او وکالت طلاق داشته باشد و به حضور او نیازی نباشد. اما اگر بعد از صادر شدن گواهی عدم سازش، زن پشیمان شود مرد باز هم می تواند بدون حضور او در دفترخانه طلاق را به ثبت برساند.

توجه داشته باشید که اگر زن یا وکیل او در دفترخانه برای ثبت طلاق حضور پیدا نکند محضر از شعبه ای که رای را صادر کرده استعلام می کند و بیشتر دادگاه اجازه ثبت طلاق را بدون رضایت زن نمی دهند.

نکته: در طلاق توافقی خلعی اگر زن یائسه یا باکره نباشد از فاصله ثبت طلاق تا پایان عده می تواند به آنچه بذل کرده رجوع کند. برای اجتناب از این کار باید از دادگاه خواست که در رای این را بگنجاند که زن حق رجوع به مابذل را از خود ساقط نمونده است. مشهود است که زن دوشیزه و یا باکره عده ندارد و امکان رجوع هم ممکن نیست.

نکته: در طلاقی که تحت عنوان طلاق توافقی نوشته می شود اگر طلاق ثبت نشود و یکی از طرفین پشیمان شود دیگر آن توافقنامه اثر حقوقی ندارد و از درجه اعتبار خارج می شود.

نکته: اگر زن باکره باشد دادگاه فقط گواهی بکارت پزشکی قانونی را معتبر می داند و اگر باکره نباشد گواهی عدم بارداری کفایت می کند.

امکان پاک کردن طلاق توافقی از شناسنامه

بعد از ثبت شدن طلاق، در صورتی که نزدیکی بین زوجین اتفاق نیفتاده باشد و با ارائه حکم دادگاه و طلاقنامه به اداره ثبت احوال، زوجین می توانند اقدام به عوض کردن شناسنامه خود کنند و شناسنامه سفید بگیرند و اگر بین زوجین نزدیکی اتفاق افتاده باشد تنها با ثبت ازدواج بعدی امکان عوض کردن شناسنامه وجود دارد.

توافق نامه طلاق توافقی

تا قبل از اینکه طلاق به صورت رسمی در دفترخانه ثبت نشده باشد اگر هر کدام از طرفین در این فرآیند پشیمان شوند پرونده متوقف خواهد شد. حتی اگر توافق مکتوبی در رابطه با طلاق صورت گرفته باشد در صورت پشیمان شدن یکی از طرفین باطل می شود.

نکته حائز اهمیتی که باید به آن توجه کرد این است که بیشتر شعبه های دادگاه خانواده صرفا در زمان صدور رای دادگاه، توافق های مرتبط با موضوع زوجیت را منعکس می کنند و از پذیرفتن سایر توافق های خارج از موضوع ازدواج اجتناب می کنند. برای مثال زن و شوهری به صورت شراکتی آپارتمانی را خریداری کرده اند. در این حالت زوجین تمایل دارند که در این مورد نیز تصمبم لازم را بگیرند و تعیین تکلیف کنند و در واقع در زمان طلاق جدایی اموال نیز صورت می گیرد. اما همان طور که می دانید این موضوع خارج از صلاحیت دادگاه خانواده است و باید در دادگاه دیگری بررسی شود. اما جالب است بدانید که زوجین می توانند در خصوص اموالشان  یک توافقنامه مکتوب داشته باشند.

مشاوره اجباری طلاق توافقی

بر اساس قانونی که در سال 1391 تصویب شد مشاوره قبل از طلاق الزامی شد و از آذرماه سال 97 در این رابطه توافقی بین قوه قضاییه و سازمان بهزیستی صورت گرفت که بتوانند برای افراد متقاضی جلساتی را برگزار کنند. در این راستا نیز سامانه ای راه اندازی شد.

متقاضیان در وب سایت مربوطه ثبت نام می کردند و بعد از اینکه مشخصاتشان را وارد می کردند تاریخ مراجعه به مراکز را مشخص می کردند و این اولین اقدام برای طلاق توافقی و مشاوره است. بعد از اینکه آنها به مرکز غربالگری مراجعه می کردند آنها به یک مرکز مشاوره زیر نظر بهزیستی معرفی می شدند.

با توجه به آماربالای طلاق در سال های اخیر، این طرح تا حدی طلاق را کاهش داد و در مواردی از آن جلوگیری کرد. یکی از خوبی های مشاوره این است که جلوی تصمیم زودگذر زوجین را برای طلاق می گیرد و این یکی از مهم ترین مزیت ها است و دوم اینکه واقعا بد نیست که یک شخص سومی که تخصص لازم را در این باره دارد به زندگی و مشکلات زوجین نگاه کند تا شاید راه حلی پیدا شود.

در نهایت اگر متقاضیان بر طلاق اصرار داشته باشند و حتی دلیل موجهی هم برای این کار نداشته باشند باز هم گواهی عدم انصراف از طلاق به زوجین داده می شود و با این گواهی آنها می توانند به راحتی طلاق خود را در دفترخانه ثبت کنند.

در ضمن به یاد داشته باشید که تمامی دادخواست ها از جمله درخواست طلاق باید از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت و به دادگاه ارسال شود.

طلاق توافقی ایرانیان مقیم خارج کشور

اگر زن و مرد هر دو ساکن خارج از کشور باشند برای انجام مراحل طلاق باید به شخصی در ایران وکالت برای طلاق بدهند و آن را از طریق سفارت یا کنسولگری ایران تنظیم نمایند. سس وکالتنامه به همراه مدارک لازم را به دست وکیل در ایران برسانند.

وکیل در ایران می تواند از طریق وکالت مذکور از طریق طلاق توافقی و با توجه به توافقات موکل ها، رای طلاق را بگیرد و اگر اختیار داشته باشد می تواند آن را در دفتر طلاق ثبت کند. و در واقع تکلیف فرزندان و مهریه بر اساس آن چیزی است که آنها توافق کرده اند.

سفارت خانه ها و کنسولگری ها ی ایران، در صورتی که افراد به آنها برای طلاق مراجعه کنند آنها را به سامانه تاک ارجاع می دهند. متاسفانه متن وکالت آنها هنوز کامل نیست و با رویه دادگاه های خانواده ایران همخوانی ندارد. برای همین توصیه می شود که چند جمله کلیدی را حتما در متن وکالت نامه در خارج از کشور اضافه نمایید.

1.       حق اعتراض به رای تجدید نظر فرجام خواهی و اسقاط آنها

2.       وکالت در قبول بذل

3.       اگر فرزند یا فرزندانی در سن حضانت دارد باید تکلیف آنها بع صورت مکتوب مشخص شود

همچنین توجه داشته باشید که اگر قرار است مهریه زن بخشیده شود در وکالتنامه زن باید نوشته شود که وکالت در بخشش کل مهریه و همچنین در وکالت زوج نیز نوشته شود وکالت در قبول بخشش کل مهریه. همچنین اگر قرار است که مقداری از مهریه پرداخته شود باید در وکالتنامه زن قید شود که  وکالت در بذل عین مهریه،  کمتر،  بیشتر و یا معادل آن و همچنین در وکالتنامه مرد نیز باید درج شود وکالت قبول بخشش عین مهریه یا معادل آن یا کمتر یا بیشتر به عبارت دیگر وکالت در قبول هر مقدار از مهریه یا معادل آن.

وکالت طلاق (حق طلاق)

مرد یا زن ممکن است برای طلاق به دیگری یا همسر وکالت برای طلاق بدهد که به آن حق طلاق می گویند. در این حالت وکیل می تواند بدون نیاز به حضور زوجین و با دادخواست طلاق توافقی رای را از دادگاه بگیرد.

مهریه و طلاق توافقی

همان طور که قبلا گفته شد ملاک این نوع طلاق، توافق زن و شوهر می باشد. نوع طلاقی که در دادگاه صادر می گردد طلاق خلع است یعنی زن چیزی از مهریه یا غیر آن را می بخشد و مرد قبول بذل می کند. برای مثال زن تمام مهریه ثبت شده در سند ازدواج را می بخشد و مرد آن را قبول می کند. یا ممکن است از 500 سکه زن 390 سکه را ازای گرفتن طلاق ببخشد و 110 سکه دیگر را مرد باید در دفترخانه به صورت یکجا یا قسطی پرداخت کند. همچنین ممکن است زن کل مهریه را ابراء کند و مبلغ ده هزار تومان در قبال طلاق خلع بذل کند و مرد قبول بذل می کند. در حالت نهایی، کل مهریه مندج در عقدنامه به زن پرداخت می شود یا بر ذمه مرد باقی می ماند و یا در اقساط توافقی پرداخت می شود و زن در راستای طلاق مبلغ ده هزار تومان بذل می کند و مرد قبول بذل می کند.

گواهی بکارت و آزمایش بارداری

دادگاه در واقع موظف است که در هر طلاق تکلیف باردار بودن یا نبودن زن را مشخص کند. بنابراین اگر زنی بالای 50 سال باشد یائسه به حساب می آید و نیازی به آزمایش نیست. از طرف دیگر اگر خانمی باکره باشد از سمت دادگاه به پزشکی قانونی معرفی می شود تا گواهی لازم گرفته شود. فرض سوم این است که زن نه یائسه است و نه باکره در این حالت گرفتن آزمایش بارداری الزامی است. رویه شعب دادگاه خانواده به دو شکل صورت است بعضی زن را به ارائه آزمایش بارداری در زمان رسیدگی و قبل از حکم موظف می کند و بعضی دیگر ارائه جواب آزمایش را به زمان ثبت طلاق در دفاتر موکول می کنند.

حضانت فرزندان در طلاق توافقی

در طلاق توافقی یکی از توافقات مهم زن و شوهر در رابطه با حضانت فرزندان است. در این رابطه دانستن چند نکته ضروری است. اول این که فرزندان دختر بالای سن  9 سال  و پسر از  15 سال تمام، از سن حضانت (نگهداری) خارج می باشند. از این رو؛ دادگاه تکلیفی درباره آنها ندارد تا حضانت را در رای مشخص نماید. دوم اینکه عده ای از خانم ها به اشتباه بیان می کنند که مهریه ام را در ازای حضانت فرزندان می بخشم این موضوع وجاهت قانونی ندارد و این  دو ارتباطی به هم ندارند. سوم این که، میزان ملاقات طرف مقابل و این که پرداخت نفقه به عهده چه کسی است و میزان آن در ماه چقدر است با زوجین است که در مورد آن توافق کنند.

مراحل طلاق توافقی

برای گرفتن طلاق توافقی، زن و شوهر ابتدا باید توافق لازم را داشته باشند سپس به همراه عقدنامه و شناسنامه به دادگاه مراجعه کنند و فرم درخواست طلاق را پر کنندئ تکلیف همه موارد از جمله حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و مال مشترک را مشخص نمایند. بعد از این که دادخواستشان را به دادگاه تحویل دادند دادگاه به آنها می گوید که هر یک از آنها داوری را از میان بستگانشان انتخاب نماید و این داورها باید سعی کنند که با زوجین صحبت کنند و بین آنها مصالحه ایجاد کنند.

اگر این داوران به نتیجه ای نرسیدند، می توانند گزارشان را به دادگاه ارائه دهند و دادگاه نیز گواهی عدم سازش را صادر می کند. البته امروزه راه دیگری نیز وجود دارد که اجباری شده است. در این شیوه، وقتی که زن و مرد دادخواست طلاق توافقی شان را به دادگاه ارائه می دهند دادگاه آنها را به مشاوره ارجاع می دهد تا چندین جلسه با آنها مشاوره صورت گیرد و در صورت امکان مصالحه کنند. اگر امکان سازش و مصالح نبود گواهی عدم امکان سازش صادر می شود. در این صورت زوجین می توانند با ارائه این گواهی به دفترخانه  طلاق، صیغه طلاق را جاری کنند و آن را ثبت نمایند. گواهی عدم امکان سازش تا 3 ماه اعتبار دارد یعنی اگر زوجین ظرف مدت 3 ماه آن را اجرا نکردند دیگر فاقد اعتبار می شود.

همچنین باید به این نکته اشاره شود که در طلاق توافقی به شرایط و دلایل محکمه پسند نیازی نیست. از طرفی چون این طلاق با توافق هم صورت می گیرد  از لحاظ قانونی رفتن به محضر هم حتما باید با توافق طرفین باشد و نمی شود که در این امر زور کرد بنابراین برای حل کردن این مشکل یکی از بهترین راه ها این است که زوجین لزوم رفتن به دفترخانه را یکی از تعهدات خود بدانند تا در نهایت حکم دادگاه صادر شود.

مشکلات طلاق توافقی

معمولا بعد از صادر شدن حکم طلاق توافقی، هیچ اجباری در آمدن همسر به محضر وجود نداردچرا که این طلاق با توافق همدیگر صورت می گیرد و بر این اساس رفتن به محضر هم باید بر اساس توافق طرفین صورت بگیرد و نمی شود الزامی برای رفتن به محضر قرار داد. از این رو برای حل مسئله شاید یکی از بهترین راه حل ها این باشد که طرفین این الزام رفتن را بخشی از تعهدات خودشان بدانند تا دادگاه بر آن اساس حکم دهد. در صورت می تواند الزامی بودن حضور شوهر در دفتر ثبت را از دادگاه خواست.

مزیت های طلاق توافقی

طلاق توافقی در مقایسه با سایر طلاق ها دارای مزیت هایی نیز می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1.       تشکیل نشدن پرونده های متعدد در دادگستری

2.       اجتناب از مراجعه مکرر زن و شوهر به دادگاه

3.       توافق طرفین در طلاق و صادر شدن گواهی عدم امکان سازش

4.       حکم در مدت زمان کوتاهی برای اجرای طلاق صادر می شود

5.       گواهی تا 3 ماه مدت دارد تا در صورت امکان مصالحه صورت گیرد در حکم های طلاقی که مدت دار نیست دوام زندگی در هر لحظه تهدید می شود

6.       در طلاق توافقی درگیری و تنش بین افراد و خانواده ها کمتر است

7.       در آینده احتمال رجوع این زوجین بیشتر است

8.       استرس در فرزندان افرادی که به صورت توافقی طلاق می گیرند بسیار کمتر است

رویه دادگاه خانواده در مورد طلاق توافقی

در طلاق توافقی در واقع هر دو نفر (زن و شوهر) خواستار طلاق هستند و در تمامی امور در این رابطه با هم اتفاق نظر و توافق دارندو در این صورت به صورت شخصی یا وکیل آنها می تواند به دادگاه مراجعه کند و دادخواست خود را مبنی بر طلاق توفقی ارائه بدهد. در چنین طلاق هایی، زن و شوهر بر سر چیزهایی مانند نفقه، مهریه و حضانت فرزندان توافق دارند.

برای این که طلاق اجرایی شود، داشتن گواهی عدم امکان سازش الزامی است. در ضمن دادگاه بعد از بررسی موضوع، مساله را به داوری ارجاع می دهد و بعد از این که نظر داوران را متوجه شد حکم را صادر می کند.

دادگاه در زمان صدور حکم عدم امکان سازش، باید اطمینان حاصل نماید که زن باردار نیست و روش قضایی در آن مورد این است که زن برای معاینه و صدور گواهی به پزشکی قانونی معرفی گردد یا در مواردی دادگاه بر مبنای اقرار زن به باردار نبود به مراتب گواهی را صادر می کند. مدت اعتبار گواهی عدم سازش از زمان صدور حدود 3 ماه است و اگر تا پایان مدت اعتبار آن، زوجین به دفترخانه مراجعه نکنند گواهی دیگر فاقد اعتبار است.

در کل اگر مردی با وجود این که گواهی عدم امکان سازش صادر شده باشد اما به دفترخانه مراجعه نکند، زن این حق را دارد که به دفترخانه برود و دفتر خانه موظف است احضاریه ای را برای شور او ارسال کند و اگر شوهر باز هم به دفترخانه مراجعه نکند، زن می تواند برای گرفتن وکالت در توکیل به دادگاه مراجعه کند.

با درخواست زن از دادگاه، دادگاه این حق را دارد که در همان موقع حکم عدم امکان سازش را صدر نماید و به زن وکالت در توکیل بدهد تا زن بتواند با مراجعه به دفترخانه و با ارائه ی حکم عدم امکان سازش خودش را طلاق بدهد. حال اگر زن از رفتن به دفتر طلاق صرف نظر کند مرد می تواند شخصا به آنجا مراجعه کند و صیغه طلاق را جاری کند و دفتر خانه این موضوع را به اطلاع زن می رساند.

در صورتی که می خواهید به وکیل مراجعه فرمایید، لطفا این نکته را مد نظر داشته باشید که یک وکیل نمی تواند هم وکیل زن باشد و هم وکیل مرد. گر زن از مرد وکالت در طلاق داشته باشد وکیل دادگستری، در حقیقت وکیل با واسطه مرد خواهد بود. بنابراین حضور زن در دادگاه و امضای دادخواست طلاق و امضای سایر مدارک الزامی می باشد. مگر این که زن و مرد هر کدم وکیل های جداگانه داشته باشند که در این حالت نیازی به حضور فیزیکی هیچ کدام از آنها در دادگاه وجود ندارد و تمامی اقدامات و حتی ثبت طلاق بدون حضور نها صورت خواهد گرفت.

 تفاوت طلاق توافقی با طلاق خلع و مبارات

اگر زن و شوهر هر دو در رابطه با طلاق توافق داشته باشند و همچنین در رابطه با مسائلی همچون پرداخت مهریه، نفقه و حضانت فرزندان به توافق رسیده باشند به این طلاق، طلاق توافقی می گویند. این طلاق در واقع برای سرعت بخشیدن به ک

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 3 آذر 1399ساعت 17:24 توسط احمد | تعداد بازديد : 125 | |

خرید سنگ تراورتن ارزان قیمت

 

کیااستون “kiastone” بزرگترین فروشگاه آنلاین سنگ ساختمانی در استان البرز است که تمامی محصولات آن دارای قیمت مناسب و رقابتی است. محصولات ما شامل انواع سنگ ساختمانی و در ابعاد سفارشی شما تولید و عرضه می‌شوند. لازم به ذکر است تمامی سنگهای کیااستون داخل انبار سرپوشیده و به دور از نور آفتاب نگهداری می‌شوند. کیااستون درصدد است سنگ ایرانی را که شامل سنگ مرمریت، تراورتن، گرانیت و تراانیکس است، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت روانه بازارها داخلی و خارجی کند، طوریکه نام ایران را در سرتاسر دنیا زبانزد صنعت سنگ کند.

 

خرید سنگ تراورتن ارزان قیمت

برای خرید سنگ تراورتن با قیمت مناسب بهتر است به سراغ فروشندگان خوشنام و خوش‌سابقه بروید. امروزه فروش اینترنتی به عنوان یکی از روش‌های رایج فروش باعث شده است تا فروشگاه‌های آنلاین سنگ ساختمانی بتوانند انواع سنگ تراورتن را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهند.

کیا استون به عنوان یکی از برترین عرضه‌کنندگان سنگ‌های ساختمانی به صورت آنلاین و با شرایط تضمین اصل بودن کالا و تحویل به موقع محصول، آماده‌ی فروش انواع تراورتن با کیفیت و زیبا به شماست.

لیست قیمت سنگ تراورتن و انواع آن

تراورتن در معادن مختلف و شهرستان‌های متنوعی در سراسر کشورمان استخراج می‌شود. از جمله معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین سنگ‌های تراورتن موجود در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

                     ·سنگ تراورتن عباس‌آباد

                     ·سنگ تراورتن حاجی آباد

                     ·سنگ تراورتن کاشان

هر یک از این سنگ‌ها ویژگی‌های خاص خود را داشته و با توجه به سطح کیفیت و بافت و رنگ‌شان قیمت‌گذاری می‌شوند. البته این سنگ‌ها با توجه به نوع بافت‌شان نیز به درجه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 2 آذر 1399ساعت 5:18 توسط احمد | تعداد بازديد : 138 | |

beste1.niloblog.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 2 آذر 1399ساعت 0:49 توسط احمد | تعداد بازديد : 143 | |

خرید دوربین خودرو

دوربین خودرو یک وسیله پر کاربرد برای انواع ماشین است که نصب آن مزایای فراوانی را برای صاحب خودرو به دنبال دارد. با نصب دوربین ماشین امکان پیگیری ضرر و زیان وارد آمده در صورت سرقت خودرو را برای خود مهیا می‌سازید. جدا از آن نصب دوربین مزایای فراوان دیگری نیز دارد و حتی قابلیت مشاهده تصاویری از داخل ماشین از راه دور را امکان پذیر می‌سازد. فروشگاه اینترنتی دوردیدتک مجموعه متنوعی از انواع دوربین‌های ماشین را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند که می‌توانید دوربین مناسب را بسته به کاربردی که از آن انتظار دارید و بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید انتخاب کنید. با خرید از فروشگاه دوردیدتک، محصول خریداری شده را با تضمین اصالت و کیفیت و با پست اکسپرس درب منزل تحویل بگیرید.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 1 آذر 1399ساعت 4:19 توسط احمد | تعداد بازديد : 129 | |

مس، نگین سرخ بازار فلز

 

بدنه خبر:

واضح است که بازار فلزات همیشه یکی از داغ ترین بازار ها در جهان بوده است. فلزات رنگین به علت کاربرد بالای آن ها در صنایع مختلف با تغییرات قیمتی خود موجب ایجاد تغییرات سنگینی در سایر بازار ها و شرایط اقتصادی یک کشور می شوند. یکی از مهمترین فلزات این بازار که همیشه توجهات زیادی به آن معطوف بوده است مس است. خرید و فروش مس چنان تاثیری در این بازار پر تلاطم دارد که میتوان آن را به راحتی به عنوان نگین این بازار معرفی نمود. خرید و فروش مس در حالت های مختلف آن مانند ورق مس و یا شمش مس و یا آلیاژ هایی که از آن بدست می آید مانند ورق برنج، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی تجارت این فلز کاربردی بپردازیم.

مس، نگین سرخ بازار فلز

در بین فلزات مختلف مس فلزی است که شباهت بسیار زیادی را با فلزات گرانبها مانند طلا و نقره دارد. اما از نظر قیمت با آن ها برابری نمیکند. این هادی قدرتمند به دلایل مختلفی مانند زیاد بودن منابع آن در زمره این فلزات قرار نمی گیرد؛ اما در صنایع مختلف بسیار کاربردی و مفید است. از این رو خرید و فروش مس در اولویت بالایی قرار میگیرد.

فروش مس، نگین سرخ بازار فلز

کاربرد گسترده این فلز دلیل دیگری برای بالا رفتن توجهات و قدرت تاثیر این فلز در بازار است. این فلز که احتمال می رود اولین فلز به کار گرفته شده توسط انسان ها باشد از مواردی مانند دستگاه ها و فیلتر های تصفیه هوا برای جلوگیری از ورود گاز ها و آلاینده ها به جو و گرم شدن زمین، تا تراشه های کوچک قرار گرفته داخل اسباب بازی های ارزان قیمت، مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی این عوامل دست بدست هم داده و شرایط خاصی را برای خرید و فروش مس فراهم نموده است.

تغییرات بازار جهانی و تاثیرات آن روی فروش مس

قیمت مس را میتوان یک تابع وابسته به قیمت جهانی آن دانست. با وجود تحریم ها و همینطور شرایط اقتصادی خاص حاکم بر بازار فلز ایران، قیمت مس و آلیاژ های آن همواره با تغییرات بازار جهانی، تغییراتی را داشته است. عوامل عمده ای وجود دارند که به صورت جهانی روی بازار مس تغییراتی را ایجاد میکنند و بازار فلز ایران را نیز تحت تاثیر قرار میدهند. این اقدامات را می توان به این صورت فهرست نمود:

رشد اقتصاد جهانی: با رشد جهانی قیمت فلزات که معمولا به صورت سالیانه اتفاق می افتد قیمت مس نیز بالا خواهد رفت. معمولا در افزایش قیمت های اینچنینی، یک افزایش قیمت میانگین برای مس اتفاق می افتد و فروش مس صدمه ای نمی بیند.

بازار های نوظهور: گاهی مواقع ایجاد شدن یک بازار جدید برای فروش مس و یا بالا رفتن مصرف این فلز تغییرات شدیدی در قیمت آن ایجاد می کند. بالا رفتن درخواست مس در کشورهایی مانند چین، هند و برزیل یکی از این موارد به شمار می رود که باعث افزایش قیمت فروش مس شده است.

اختلالات تامین کنندگان: بالا بردن قیمت مس از طرف تامین کننده نیز یکی دیگر از عواملی است که فروش مس را تحت تاثیر قرار می دهد. افزایش قیمت مس توسط بزرگترین تولید کننده مس یعنی بولیوی در سال 2007 نمونه ای از این دست موارد به شمار می رود.

فشارهای بازار: وقتی به دلیل بعضی از عوامل ذکر شده قیمت مس بالا رفته و فروش مس تحت تاثیر قرار بگیرد، تاجران با اعمال فشار هایی روی بازار و همینطور جایگزینی این فلز در معاملات تجاری با فلز های دیگر، در صدد کنترل قیمت مس و کاهش آن بر می آیند، که این اقدامات معمولا موفقیت آمیز خواهد بود.

تحلیل بازار برای فروش مس

خرید و فروش مس و به طور کلی تجارت این فلز و آلیاژهای وابسته به آن مانند ورق برنج، یک کار پیچیده و چند فاکتوره است. در تجارت مس شما باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین این عوامل مورد استفاده و نوع فلز مس انتخابی شما است. به عنوان مثال انتخاب شمش مس، و یا ورق مس به عنوان کالایی که میخواهید این تجارت را با آن انجام دهید، همینطور بازار هدفی که تعیین کرده اید و نیازی که به هر کدام از این محصولات دارند می تواند روی تجارت شما تاثیر گذار باشد.

تحلیل بازار برای فروش مس

به طور کلی برای خرید و فروش مس باید به عواملی مانند، انتخاب شکل اصلی فلز مس(ورق مس، شمش مس، ضایعات مس)، انتخاب نوع تجارت مورد نظر(بورس کالا، خرید حواله، خرید فیزیکی کالا)، استراتژی سنجش بازار و همینطور ریسک هایی که متوجه این کار است توجه ویژه ای داشت.

ورق مس و ورق برنج، دو عضو مهم بازار تجارت فلز

در بین اشکال مختلفی که برای مس و آلیاژ برنج وجود دارد، ورق مس و ورق برنج بخاطر طیف وسیع کاربردی که دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. معمولا از این ورق ها بسته به ضخامتی که دارند در صنایع مختلف استفاده می شود. از ورق هایی با ضخامت بالاتر برای کارهایی مانند ساخت ظروف مسی و برنجی و از ورق هایی با ضخامت کمتر برای استفاده در دستگاه ها و قطعات الکترونیکی استفاده می گردد.

ورق مس و ورق برنج، دو عضو مهم بازار تجارت فلز

ورق برنج نیز همانند ورق مس طرفداران خود را دارد. استحکام ورق برنج میتواند یکی از مهمترین علل خرید و فروش و کاربرد های این آلیاژ باشد. همینطور تولید ظروف برنجی از دیگر عواملی است که فروش این کالا را به یک بحث داغ و مهم تبدیل کرده است.

بهترین گزینه فروش مس

همانطور که دیدیم گزینه های مختلفی که برای خرید و فروش مس وجود دارد. اما بهترین گزینه کدام خواهد بود. با یک بررسی اجمالی در بین بهترین و بیشترین نوع فروش مس در خواهیم یافت که انواعی مانند ضایعات مس و همینطور شمش مس، مصرف کمتری را نسبت به سایر اشکال دارند. همینطور سود کمتری را برای تجارت فلز نسبت به سایر گونه های آن بدست میدهند.

بیشترین فروش مس و بهترین شکلی از این فلز که می توان برای خرید و فروش آن اقدام کرد ورق مس خواهد بود. البته شما باید در نظر داشته باشید که ورق مس و همینطور ورق برنج مورد نیاز خود را از تولید کنندگان معتبر که کالایی با کیفیت را به شما ارائه می کنند خریداری کنید.

فروشگاه رحیمی(بازارفلز) از سال 1368 با هدف فروش و تهیه مقاطع مختلف مسی و برنجی شروع به فعالیت کرده است و در زمینه فروش ورق مس ، رول و کویل مس ، کویل فنری برنج و ورق برنج در راستای رفع نیاز بازار خدمت می کند. این مجموعه در سال 1374 همکاری با شرکت صنایع مس شهید باهنر را شروع کرد و پس از 25 سال همکاری با این شرکت همچنان به صورت تخصصی اقدام به فروش محصولات نورد این کارخانه شامل ورق و رول های مسی و برنجی کرده است؛ لازم به ذکر است که با توجه به نیاز بازار در مقاطع زمانی مختلف اقدام به واردات این محصول از کشورهای دیگر نیز داشته است. این مجموعه با مدیریت جناب آقای رضا رحیمی با چشم انداز بلند مدت در نظر دارد، تمام نیازهای بازار اعم از کارفرمایان و کارخانه های بزرگ تا کارگاه های کوچک و مصرف کنندگان عزیز را با قیمتی مناسب و رقابتی در کمترین زمان ممکن تهیه نماید و به این همکاری ها چه در حجم اندک و چه پروژه های عظیم افتخار می کند.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 30 آبان 1399ساعت 16:14 توسط احمد | تعداد بازديد : 149 | |

نيکسا درمان مشاور جهت انتخاب بهترين بيمه تکميلي

نيکسا درمان مشاور جهت انتخاب بهترين بيمه تکميلي

ارائه انواع بيمه تکميلي و استعلام بيمه تکميلي يا قيمت بيمه تکميلي مهمترين خدماتي است که نيکسا درمان ارائه مي‌نمايد.

 

خدمات نيکسا درمان در انواع بيمه‌ها شامل بيمه تکميلي انفرادي و بيمه تکميلي خانواده و بيمه تکميلي گروهي مي‌باشد.

يکي از بهترين شرکت‌هايي که در خصوص بيمه تکميلي فعاليت مي‌نمايد، بيمه تکميلي سامان است که طرح‌هايي را تحت عنوان بيمه درمان تکميلي سامان در قالب بيمه تکميلي انفرادي سامان و بيمه تکميلي خانواده سامان ارائه مي نمايد.

 

انتخاب بيمه درمان تکميلي بسته به شرايط بيمه تکميلي مي‌تواند متفاوت باشد و با مشاوره صحيح مي‌توان خريد بيمه درمان تکميلي را بدرستي و با دقت انجام داد

 

نيکسا درمان

www.niksadarman.ir

 

 


 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 29 آبان 1399ساعت 4:24 توسط احمد | تعداد بازديد : 152 | |

داربست فلزی چیست ؟

داربَست یک سازه چوبی یا فلزی موقتی است که برای دسترسی به نقاط دشوار به هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها و دیگر سازه‌ها بکار می‌رود.[۱] داربست‌ها که از میله‌های فلزی و چوبی ساخته می‌شوند گاه به عنوان تکیه‌گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ها هم استفاده می‌شوند. ساخت داربست‌ها مهارت ویژه‌ای نیاز دارد زیرا در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است.

 

نصب داربست در تهران  عموما از جنس فولاد با قطر 48/3 ساخته می شوند و که در اصطلاح به آنها لوله 5 سانتی نیز گفته می شود. حداقل ضحامت این لوله ها 4 میلی متر بوده که به وسیله بَست های مربوطه به یکدیگر اتصال پیدا کرده و مونتاژ می شوند.

 

داربست های چوبی اکثرا به صورت ثابت بوده که از چوب های گرد و یا نردبان های مخصوص برای ساخت این نوع داربست ها استفاده می شود. به طور کلی هر زمان برای برپا کردن داربست از تخته، خرک و پل موقت استفاده شود، داربست ایجاد شده را، داربست چوبی می نامند.

 


 
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 آبان 1399ساعت 17:43 توسط احمد | تعداد بازديد : 137 | |

afathi

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 27 آبان 1399ساعت 0:28 توسط احمد | تعداد بازديد : 147 | |

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

این روز ها با گسترش فناوری های نوین، استفاده و خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار مرسوم شده است. معمولا این فروشگاه های اینترنتی محصولات متنوعی را برای فروش به نمایش می گذارند و برخی دیگر تنها به فروش محصولات خاص و یا برند های خاصی می پردازند. معمولا در پشت یک فروشگاه های اینترنتی، یک کسب و کار فیزیکی و یا یک شرکت تجاری وجود دارد که با گسترش فعالیت های خود به صورت فروشگاه اینترنتی، تلاش می کند تا مشتریان بیشتری را جذب کرده و خدمات بهتر و راحت تری را به ایشان ارائه نماید.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی نیز یکی از انواع فروشگاه های اینترنتی می باشد که امروزه خرید و فروش لوازم مصرفی پزشکی را برای عموم مصرف کنندگان خانگی و یا مراکز درمانی تسهیل نموده است.

مزیت های فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می تواند مزیت های زیادی را برای فروشندگان و خریداران داشته باشد. به این معنا که یک فروشگاه اینترنتی می تواند با جلب مخاطبین بیشتر باعث رونق کسب و کار توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی شده و از سمت و سویی دیگر می تواند موجب تسهیل در خرید برای خریداران لوازم مصرفی پزشکی اعم از عموم مردم و یا مراکز درمانی گردد.

بنابراین از جمله مزیت های فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی عبارتند از:

1. خرید آسان

همانطور که ذکر شد، خرید راحت و آسان، می تواند از جمله مهم ترین مزیت های یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی باشد. چرا که افراد و یا ارگان ها می توانند به راحتی با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی مورد نظر، محصولات مورد نظر خود را از طریق دسته بندی های دقیق جست و جو کرده و ضمن مقایسه کالا های مختلف با برند های متفاوت با یکدیگر، ویژگی های هر کدام را بسته به نیاز خود سنجیده و سپس اقدام به خرید نمایند.

علاوه بر این فروشگاه هایی که اقدام به خرید و فروش تجهیزات پزشکی با برند های مختلف نموده اند، این امکان را برای شما فراهم می آورند که با بررسی ویژگی های برند های مختلف، خریدی خوب داشته باشید. همچنین معمولا در فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی، عکس محصولات به صورت با کیفیت قرار داده شده است و شما می توانید با مشاهده ی تصویر کالا و یا دستگاه و نیز ویژگی های ذکر شده برای آن، خریدی آسان را تجربه نمایید.

2. امکان خرید از هر جا و هر مکان    

در واقع شما می توانید بدون محدودیت زمان و مکان، از هر نقطه ی کشور به راحتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را حتی از دور ترین توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی به وسیله ی فروشگاه اینترنتی خریداری نموده و استفاده نمایید. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا شما بدون نیاز به رفت و آمد های غیر ضروری و نسبتا سخت به شهر های مختلف، برای تهیه ی کالا های پزشکی مورد نیاز خود به راحتی تنها با چند کلیک، کالا های پزشکی را درب منزل خود تحویل بگیرید.

3. امکان خرید آنلاین و داشتن درگاه پرداخت اینترنتی

از آن جایی که هنوز سامانه هایی وجود دارند که شما بایستی پس از پرداخت وجه کالا به صورت کارت به کارت به شماره حساب مقصد، کالا را تحویل بگیرید. بنابراین پرداخت آنلاین و دارا بودن درگاه پرداخت اینترنتی نیز از دیگر مزیت های یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی معتبر می باشد. به این طریق شما به راحتی می توانید از طریق ارجاع به درگاه اینترنتی بانک، وجه مورد نظر خود را واریز کرده و سپس کالای مورد نظر خود را دریافت نمایید.

البته توجه کنید که حتی برخی از فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده اند که پس از دریافت کالا درب منزل و تایید آن، وجه کالا یا کالا ها را پرداخت نمایید و به این طریق باعث جلب رضایت بیشتر مشتریان خواهند شد.

4. امکان مشاوره خرید

از دیگر مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی می توان امکان دریافت مشاوره را نام برد. معمولا فروشگاه های اینترنتی یک قسمتی تحت عنوان تماس با ما را برای مشتریان خود فراهم نموده اند. بنابراین مصرف کنندگان خانگی و یا مراکز درمانی که قصد خرید تجهیزات و لوازم پزشکی را دارند می توانند از قسمت تماس با ما استفاده کرده و سوالات خود را در خصوص ویژگی های کالا ها و یا دستگاه های پزشکی از ایشان بپرسند.

معمولا فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی از کادری مجرب و کارآزموده در حوزه ی تجهیزات پزشکی تشکیل شده اند که افراد می توانند با خیالی آسوده سوالات خود را در خصوص ویژگی های محصولات یا برند های مختلف و یا نحوه ی نصب و تمیز کردن دستگاه ها و لوازم از ایشان جویا شوند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید نمایند.

5. امکان مشاهده ی اطلاعات شرکت از قسمت درباره ما

همچنین خریداران لوازم پزشکی همچون بیمارستان ها، مراکز درمانی عمومی و خصوصی، مطب ها و یا حتی عموم مردم می توانند برای اطمینان از خرید خود، به قسمت درباره ما فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری را در خصوص سابقه ی فعالیت های شرکت و نوع ارائه ی خدمات آن کسب نمایند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید از آن فروشگاه نمایند.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی سدان مد

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی سدان مد با سابقه ی 15 سال فعالیت در زمینه ی تجهیزات و لوازم پزشکی که در سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی نیز به ثبت رسیده است، با دارا بودن برند های مختلف کالا های پزشکی این امکان را برای شما ایجاد نموده است تا خریدی آسان را تجربه نمایید.

همچنین این فروشگاه با دریافت نمایندگی از برند های های مختلف تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی، امداد و نجات و زیبایی، امکان مقایسه ی کالا های مختلف را برای شما به وجود آورده است. شما می توانید به راحتی با تماشای تصاویر با کیفیت محصولات و ویژگی های ذکر شده برای هر محصول در قسمت مربوط به همان محصول، کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

این شرکت همچنین راه های ارتباطی مختلفی را برای مصرف کنندگان ایجاد نموده است تا شما بتوانید به راحتی با دریافت مشاوره از کادر فنی و کارآزموده، پس از برطرف نمودن سوالات خود، اقدام به خرید نمایید. علاوه بر این، روش های مختلف پرداخت این شرکت اعم از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، پرداخت پس از تحویل کالا و یا حتی کارت به کارت به حساب شرکت، نیز از دیگر ویژگی های استفاده از این فروشگاه اینرتنی لوازم پزشکی می باشد.

روش های ارسال متنوع و انتخابی و نیز اراسل رایگان برای شهر های تهران و کرج برای خرید هایی با سقف مشخص نیز از دیگر امکاناتی است که این فروشگاه برای آسایش هر چه بیشتر مشتریان خود فراهم نموده است.

بنابراین این فروشگاه با دارا بودن تمامی ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی معتبر، می تواند بهترین گزینه برای خرید تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی شما باشد.

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 25 آبان 1399ساعت 18:12 توسط احمد | تعداد بازديد : 140 | |