تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
حمل خرده بار به عراق
چت روم
Bitmain antminer ks3
چاپ ساک دستی پلاستیکی
برتر سرویس
لوله بازکنی در کرج
سایت برتر

سایت برتر

سایت برتر

مهاجرت به ازمیر

از زندگی در استانبول و ازمیر چه می دانید؟ مهاجرت به ازمیر استانبول و ازمیر دو شهر محبوب و مهم ترکیه هستند که در سال های اخیر تعداد زیادی از مردم از نقاط مختلف جهان به این دو کشور مهاجرت کرده اند ، اما انتخاب بین استانبول و ازمیر برای بسیاری از افراد دغدغه زندگی است. بسیاری از این افراد سعی می کنند شهر مناسب برای زندگی در ترکیه را انتخاب کنند ، شهری که هزینه زندگی در آن کم ، نیروی کار زیاد ، نرخ بیکاری پایین و امنیت و آرامش بالا است. اگر بعد از یک مطالعه طولانی بین دو شهر استانبول یا ازمیر تردید داشتید ، در این مقاله با ما همراه باشید. زندگی در ازمیر یا استانبول نیز دارای مزایای متعددی است که گاهی اوقات باعث می شود افراد از مشکلات زندگی در یک کشور خارجی چشم پوشی کرده و برای زندگی به این دو شهر نقل مکان کنند.

https://turkeykhane.com/

در ازمیر و استانبول زندگی می کند در استانبول زندگی می کند

اگرچه استانبول پایتخت ترکیه نیست ، اما بزرگترین شهر این کشور است. این شهر مرکز تجارت ، اقتصاد و فرهنگ ترکیه است. این شهر بزرگ و مهم ترکیه هر ساله میلیون ها گردشگر از سراسر جهان را به خود جذب می کند. مردم نه تنها برای تفریح به استانبول سفر می کنند ، در واقع استانبول یکی از شهرهای مرکزی تجاری و اقتصادی در ترکیه است ، همچنین مرکز بسیاری از جاذبه های گردشگری ترکیه است و به دلیل بازارهای متنوع آن ، یک جاذبه نامرئی است. بخشش برای خریداران در سراسر جهان.

مهاجرت به ازمیر: اگر قصد مهاجرت به ازمیر را دارید ، حتماً قبل از هر کاری برنامه ترکی را بارگیری و مطالعه کنید.

این شهر در قسمت غربی منطقه آناتولی واقع شده است

این شهر سومین شهر بزرگ ترکیه است

فرهنگ ازمیر تحت تأثیر ارمنی ها ، یهودیان ، یونانی ها و غیره است.

جمعیت ازمیر حدود 4 میلیون نفر است

آب و هوای آن تقریباً در همه فصول خوشایند است (ازمیر دارای آب و هوای مدیترانه ای است)

در مامیر زمیر به ندرت برف می بارد و 80 درصد آب مورد نیاز در فصل زمستان از طریق بارندگی تولید می شود.

از زمان امپراتوری عثمانی ، این مکان یکی از مهمترین راههای حمل و نقل کالا و تجارت بود.

اکثریت جمعیت ازمیر ترک هستند

مردم ازمیر ترک زبان هستند و درصدی از آنها انگلیسی صحبت می کنند

همچنین یکی از بزرگترین شهرکهای یهودی است

در صورت یافتن شغل در این شهر ، ویزای کار نیز به شما اجازه اقامت می دهد

اقتصاد ترکیه در ازمیر به دو بخش ارتباطات ، حمل و نقل و کشاورزی تقسیم می شود.

مهاجرت به ازمیر از طریق کار

اگر قصد مهاجرت به ازمیر برای کار (کار در ترکیه) دارید ، باید بدانید که برای کار در سراسر کشور ترکیه به مجوز کار نیاز دارید. همچنین باید بدانید که استخدام اتباع خارجی در ترکیه معمولاً مشکل است.

ترکیه فقط برای کارهایی که ترک ها نمی توانند انجام دهند یا نیروی کار در شغلی که می خواهند کم است ، خارجی ها را استخدام می کند. جالب است بدانید بسیاری از مشاغلی که ما در ایران به وفور در اختیار داریم در ترکیه نیروی کافی برای کسب اطلاعات ندارند کتاب تخصصی مشاغل مورد نظر و نحوه اخذ مجوز کار از طریق این سایت را بارگیری و مطالعه کنید.

مهاجرت در ازمیر و سیستم حمل و نقل شهری

سیستم حمل و نقل در ترکیه و ازمیر محبوب است. زیرا بنزین گران است و استفاده از وسایل شخصی به صرفه نیست. یک مترو مجهز در ازمیر در حال ساخت است و اتوبوس ها در وضعیت خوبی هستند. کل شهر ازمیر دارای یکی از با کیفیت ترین سیستم های حمل و نقل در ترکیه است.

مهاجرت به ازمیر و هزینه زندگی

سایت استخدام .com لیستی از هزینه های کم زندگی در ازمیر ترکیه تهیه کرده است. در این لیست محصولات غذایی مانند:

لئو

آب معدنی

نان

موز

سیب

همبر

پیتزا

قیمت رستوران

جوجه

گوشت

برنج

استانبول مرکز تجارت ، اقتصاد و فرهنگ ترکیه است. سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر جهان از این شهر دیدن می کنند.

هدف از سفر به استانبول متفاوت است ، زیرا این شهر نه تنها مرکز تجارت و اقتصاد ترکیه است ، بلکه جاذبه های گردشگری زیادی نیز دارد. این شهر دارای مساجد زیبا و منحصر به فردی است که متعلق به دوره تاریخی این کشور است.

اما بیشتر گردشگران برای خرید به ترکیه سفر می کنند. اکثر گردشگران ایرانی نیز برای خرید لباس به استانبول می روند.

در دو سال گذشته ، تعداد قابل توجهی از خارجیان در استانبول خانه خریداری کرده اند ، بنابراین می توان فهمید که حدود نیمی از جمعیت این شهر مهاجر هستند. این شهر به مرکزی برای جذب مهاجران در ترکیه تبدیل شده است.

بنابراین ، اگر تصمیم به زندگی در این شهر دارید ، باید آمادگی دیدن افرادی از کشورهای مختلف را داشته باشید. ممکن است در ساختمانی که ملک را خریداری کرده اید همسایه هایی از چندین کشور داشته باشید.

در ازمیر و استانبول زندگی می کند در ازمیر زندگی می کند

ازمیر یک شهر زیبا در ترکیه است که از نظر امکانات رفاهی و تفریحی همیشه پیشرو بوده و از نظر سطح زندگی در بین شهرهای ترکیه رتبه اول را دارد. علاوه بر این ، این شهر پس از استانبول بهترین شهر ترکیه برای سرمایه گذاری محسوب می شود و این نشان می دهد که ازمیر آینده بسیار درخشانی دارد و برای سرمایه گذارانی که می خواهند در چند سال آینده سرمایه گذاری خوبی انجام دهند ، روی آن سرمایه گذاری کنند. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است و سالانه پذیرای حدود 1.8 میلیون گردشگر است.

ازمیر مناطق مسکونی متنوعی دارد

در مورد ازمیر ، اکثر مردم به مرکز ازمیر فکر می کنند. اگر ازمیر محدود به مرکز شهر ازمیر نیست و در واقع یک شبه جزیره بزرگ است که از چندین منطقه و همچنین شهرهای ساحلی مختلف تشکیل شده است. این بدان معناست که اگر می خواهید در ازمیر اقامت داشته باشید ، می توانید از 30 منطقه مختلف بهترین مکان را برای زندگی انتخاب کنید. می توان گفت هر سلیقه ای داشته باشید و از هر شیوه زندگی که دوست دارید ، در هر صورت مکانی در ازمیر توجه شما را به خود جلب می کند و این یکی از مواردی است که مهاجرت در ازمیر را برای خارجی ها جذابتر می کند.

در ازمیر و استانبول زندگی می کند آیا در استانبول زندگی می کنید یا در ازمیر زندگی می کنید؟

با توجه به موقعیت جغرافیایی استانبول ، ترکیه به احتمال زیاد در آینده به اتحادیه اروپا می پیوندد ، بنابراین خرید خانه و سرمایه گذاری در هر شهر ترکیه ، چه در استانبول و چه ازمیر ، بدون شک یک سرمایه گذاری بسیار موفق خواهد بود.

در ازمیر و استانبول زندگی می کند آب و هوا در ازمیر و استانبول

آب و هوای استانبول و ازمیر نزدیک به هم است ، اما معمولاً استانبول کمی سردتر ازمیر است و روزهای آفتابی کمتری دارد. بارش برف در استانبول و ازمیر بسیار زیاد نیست و تعداد روزهای سرد در ازمیر که می تواند منجر به بارش برف شود ، کم است.

فاصله استانبول تا ازمیر

استانبول با ازمیر 328 کیلومتر فاصله دارد.

اگر می خواهید با اتومبیل از استانبول به ازمیر بروید ، باید حدود 5 ساعت رانندگی کنید.

زندگی در ازمیر و استانبول زندگی در ازمیر و استانبول آیا یافتن کار در ازمیر آسان است؟

در گذشته نه چندان دور ، زمانی که بسیاری از مهاجران هنوز استانبول را ترک نکرده بودند ، فرصت های شغلی زیادی وجود داشت و هیچ نگرانی در مورد یافتن شغلی مناسب با درآمد مناسب وجود نداشت. اما با گذشت زمان ، این شهر به دروازه ای برای تجربه زندگی اروپایی تبدیل شده است و امروزه به لطف مهاجران که فرصت های شغلی را به دست آورده اند ، شغل خوب نادر است. صنعت اصلی ازمیر کشاورزی است و این شهر 6 درصد محصولات کشاورزیترکیه را صادر می کند. با این حال ، به دلیل وضعیت بندر شهر ، مشاغل بسیار دیگری در ازمیر وجود دارد. شعبات زیادی از شرکت های بزرگ بین المللی در ازمیر وجود دارد. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است و این امر به ایجاد فرصت های شغلی در این شهر کمک می کند.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 مرداد 1400ساعت 0:22 توسط احمد | تعداد بازديد : 158 | |

خرید ملک در ازمیر – خرید خانه در ازمیر

ازمیر یکی از مهمترین شهرهای ترکیه است. خرید ملک در ازمیر ازمیر به دلیل سابقه غنی و به دلیل قرار گرفتن در مرکز فرهنگی ترکیه بسیار مهم است. ازمیر سومین شهر پرجمعیت ترکیه پس از آنکارا و استانبول است.

این امر باعث افزایش اشتغال ، حمل و نقل و توسعه شهری در شهر شده است.

از سوی دیگر ، ازمیر به دلیل داشتن سواحل مدیترانه ای همیشه مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

گردشگری در ازمیر باعث تحریک هتل ها و رستوران ها می شود. در همین حال ، صنعت گردشگری برای جذب گردشگر بیشتر با یکدیگر رقابت می کند.

به همین دلیل است که هریک از آنها به فکر ارائه خدمات عالی و جذب مشتری بیشتر هستند.

https://turkeykhane.com/

آیا خرید خانه در ازمیر بهتر است یا در آنکارا؟

ازمیر جاذبه های گردشگری بیشتری نسبت به آنکارا ، پایتخت ترکیه دارد. در ازمیر می توانید ملیت های متفاوتی نسبت به آنکارا مشاهده کنید. همچنین تعداد افراد انگلیسی زبان در ازمیر 67 درصد بیشتر از میانگین ترکی است.

به همین دلیل ، گردشگران در ازمیر به راحتی مشکلات خود را حل می کنند. همچنین دارای مزایایی نسبت به کلانشهر شلوغ استانبول است.

آیا خرید خانه در ازمیر بهتر است یا در استانبول؟

استانبول به دلیل جمعیت زیاد ، مرکز آلودگی هوای ترکیه است. برعکس ، ازمیر پاک ترین شهر ترکیه اعلام شده است.


به همین دلیل خرید ملک در ازمیر ترکیه گزینه مناسبی است. میزان جنایت در ازمیر بسیار پایین است و تفکر ایدئولوژیکی بین مسلمانان و مسیحیان تقریبا برابر است.


اما استانبول با میانگین یک ساعت تردد در روز شلوغ ترین شهر ترکیه است. همه اینها باعث شده است که ازمیر بیش از 2 میلیون گردشگر در سال جذب کند.


این شهر همچنین پس از استانبول دومین شهر سرمایه گذاری محبوب است.

خرید ملک در ازمیر

ترکیه به دلیل تغییر و اصلاح ساختارهای اقتصادی خود در چند سال گذشته ، موفق به جذب سرمایه گذاران زیادی از سراسر جهان شده است.


در سال 2011 ، با تأیید اعطای تابعیت به اتباع خارجی ، این کشور توانست از تمام ظرفیت اقتصادی خود استفاده کند.


ترکیه روشهای مختلف سرمایه گذاری برای اعطای تابعیت به اتباع خارجی را ایجاد کرده است و برای اخذ یکی از این روشها این کار را انتخاب کرده است. یکی از این روش ها خرید ملک در ازمیر است.


ازمیر به دلیل موقعیت جغرافیایی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه و اروپا است.


از نظر تاریخی ، این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است.


این شهر به دلیل قدمت آن همواره مورد توجه تجار بوده و بسیاری از تجار از جمله ایرانیان هر ساله در این کشور سرمایه گذاری می کنند.


همچنین شرایط مناسب هواشناسی این شهر باعث شده که هم در زمستان و هم در تابستان دارای پوشش گیاهی سبز باشد.


با خرید ملک در ازمیر ترکیه سرمایه گذاری کنید

یکی از مهمترین مسائل مربوط به هر خرید ، ارزش افزوده ای است که خرید از آن ناشی می شود.


خرید ملک یکی از مواردی است که هرکس می تواند یک یا دو بار آن را تجربه کند و یکی از مواردی است که همیشه خطرات خود را دارد.


در کشور ما به دلیل رشد این بازار ، سرمایه گذاری در بخش مسکن همیشه ایمن است و حتی در دوران رکود در بازار مسکن ، دارایی های ما در حال رشد است.


در ترکیه بازار مسکن در سال های اخیر رونق زیادی داشته است و سرمایه گذاری در بازار مسکن راهی مطمئن برای حفظ ارزش دارایی ها است.


هدف این مقاله مطالعه شاخص های مسکن نیست ، بلکه فقط تحقیقات علمی در این بازار است.


اما همچنین برای کسانی که قصد مهاجرت یا سرمایه گذاری در ترکیه را دارند.


ما شرح مختصری از این بازار ارائه کرده ایم تا بتوانند با خیال راحت ملک بخرند که آیا سرمایه ما در ترکیه رشد می کند یا چند سال دیگر ضرر نمی کنیم.


همانطور که مشاهده می شود ، شاخص بازار مسکن در بازار ترکیه در ماه های اخیر رو به افزایش بوده است و از 266.4 واحد در ماه ژوئن به 268.1 واحد در ماه جولای رسیده است.

شهرهای بزرگ ازمیر ترکیه

قبل از شروع به فکر اقامت در ترکیه ، باید شهرهای این کشور را به خوبی شناسایی کرده و درباره مزایا و معایب آن اطلاعات کسب کنید.


در واقع شما باید اطلاعات لازم در مورد شرایط خرید ملک ارزان در ترکیه را بدست آورید. شهرهای ازمیر ، استانبول و آنکارا مهم ترین شهرهای این کشور هستند.


در واقع بسیاری از مردم در این شهرها ملک می خرند.


این مهم است که بدانید برای اقامت در این کشور ، مهم نیست که در کدام شهر آنکارا ، استانبول یا ازمیر ملک خریداری می کنید.


زیرا قوانین این سه شهر مشابه است و مدارک مورد نیاز برای دعاوی حقوقی در این شهرها دقیقاً یکسان است.


ازمیر همچنین اروپایی ترین شهر ترکیه است و گزینه مناسبی برای مهاجرت است.


مهمترین چیز این است که می خواهید در دو سال آینده در کدام شهر ترکیه زندگی کنید و در واقع کدام شهر ترکیه برای شما خوشایندتر خواهد بود.


ازمیر و استانبول شهرهای بهتری برای مهاجرت و تفریح ​​هستند تا آنکارا.


به خاطر داشته باشید که سالانه گردشگران زیادی به ازمیر و استانبول سفر می کنند. زیرا این شهرها جاذبه های بسیار بیشتری نسبت به شهر آنکارا دارند.


 استانبول

استانبول در حال حاضر پرجمعیت ترین شهر ترکیه است.


این شهر همچنین به عنوان مرکز اقتصاد و فرهنگ ترکیه شناخته می شود.

قیمت مسکن در ازمیر ترکیه

قیمت ملک در شهرهایی مانند ازمیر ، آنکارا و استانبول بیشتر از سایر شهرهای این کشور است.


علاوه بر این ، قیمت خرید خانه در محله های مختلف این شهرها بسیار متفاوت است.


با این حساب ، نتیجه می گیریم که هزینه خرید ملک ارزان در ترکیه نیز بستگی به انتخاب شهر شما دارد.


قبل از خرید ملک ارزان در ترکیه ، باید با مشاوران متخصص که دارای مجوزهای مناسب هستند مشورت کنید.


این مشاوران می توانند به شما در خرید ملک مورد نظر شما کمک کرده و بهترین فرصت ها را پیش روی شما قرار دهند.


البته به خاطر داشته باشید که قیمت ملک در ترکیه ارزان نیست و هدف از خرید املاک ارزان در ترکیه قیمت مناسب املاک در این کشور در مقایسه با کشورهای همسایه است.


گران ترین و ارزان ترین شهرهای ترکیه در مناطق مختلف

بر اساس این مطالعه ، شهر استانبول گران ترین شهر ترکیه محسوب می شود.


استانبول گران ترین غذا را دارد. همچنین از نظر غذا و نوشیدنی های گازدار به عنوان گران ترین شهر ترکیه شناخته می شود.


کیلیس ، آدیمان و کازی آنتپ از این نظر ارزان ترین شهرهای ترکیه هستند.


علاوه بر این ، شهر استانبول از نظر قیمت ملک ، گاز ، آب ، برق و سایر عناصر سوخت رتبه بندی شده است.


گران ترین شهر ترکیه از نظر قیمت حمل و نقل عمومی آنکارا است.


در حقیقت ، افرادی که در آنکارا زندگی می کنند هزینه سفر بیشتری نسبت به سایر شهرهای ترکیه پرداخت می کنند.


شهر آنکارا از نظر قیمت لوازم بهداشتی ، لوازم خانگی ، مبلمان ، هزینه رستوران و خدماتی مانند مدیریت هتل گران ترین شهر ترکیه لقب گرفته است.


گران ترین شهرهای ترکیه از نظر پوشاک اردو ، ترابزون ، گرسون ، آرتوین و گوموشان هستند.


در این راستا ، شهرهای Zundgoldak ، Bartin و Karabuk ارزان ترین شهرهای ترکیه هستند.


به طور کلی ، سیرت ، ناک شر rnak ، ماردین و بتمن در حال حاضر ارزان ترین شهرهای ترکیه هستند.


در ازمیر زندگی می کند

شهر ازمیر یکی از سریعترین تحولات اقتصادی را در بین شهرهای ترکیه دارد.


این شهر دارای دیدنی های جالب بسیاری است.


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 مرداد 1400ساعت 5:36 توسط احمد | تعداد بازديد : 143 | |


خرید ملک در آلانیا

این روزها بازار خرید ملک در الانیا  و سرمایه گذاری در بازار املاک این کشور داغ است و بسیاری از سرمایه گذاران و مهاجران به دنبال بهترین گزینه در بین شهرهای مختلف این کشور هستند. در عین حال ، اگر شما یکی از افرادی هستید که به فکر خرید ملک در آلانیا ، ترکیه هستید ، اول از همه انتخاب هوشمندانه خود را تبریک می گویم. آلانیا ، به عنوان یکی از مناطق رو به رشد ترکیه ، نه تنها از نظر املاک ، بلکه از نظر گردشگری ، زیرساخت های شهری ، حمل و نقل و غیره نیز آینده بسیار درخشانی دارد.

https://turkeykhane.com/

 

آلانیا در کوه های توروس در ساحل جنوبی ترکیه و در منطقه آنتالیا واقع شده است. بودن در این منطقه دارای مزایای زیادی مانند امکانات گردشگری و ورزشی ، منابع آب و برق غنی برای آلانیا است و این منطقه را به مقصدی محبوب برای گردشگران و سرمایه گذاران که قصد خرید ملک در آلانیا دارند تبدیل کرده است.

 

با وجود همه اینها ، خرید ملک یک تصمیم دشوار است که نیاز به زمان و بررسی دقیق دارد. برای آشنایی با زوایای مختلف خرید خانه در آلانیا ، ادامه مطلب را بخوانید.

 

 

مزایای خرید ملک در آلانیا

همانطور که گفته شد ، خرید خانه در آلانیا به دلیل مزایای زیاد طرفداران زیادی دارد. برخی از مهمترین مزایای آلانیا عبارتند از:

 

آب و هوا

یکی از مهمترین مواردی که آلانیا به آن شهرت دارد ، آب و هوای دلپذیر و آفتابی در تمام طول سال است. متوسط ​​دما در آلانیا در زمستان حدود 15 درجه سانتیگراد و در تابستان حدود 40 درجه سانتیگراد است. اگر قصد خرید خانه در آلانیا را دارید ، خوب است بدانید که دسامبر تا فوریه سردترین ماه ها است و ژوئن تا سپتامبر گرم ترین ماه ها در این منطقه است ، زیرا اوت اوج گرمای آلانیا است. در ماه های گرم ، آفتابگردان و نسیم خنک و دمای ملایم گردشگران را به آلانیا جذب می کند. با این حال ، در زمستان هوا همچنان برای پیاده روی در فضای باز مناسب است.

 

فرهنگ و شیوه زندگی

فرهنگ و شیوه زندگی یکی از جذاب ترین بخش ها برای خریداران ملک در آلانیا است. از آنجا که آلانیا مقصدی محبوب برای گردشگران و مهاجران است ، ترکیبی متنوع از فرهنگ های مختلف را می توان در این منطقه مشاهده کرد. ساکنان موقت یا دائم آلانیا افرادی از اروپا ، ایران و روسیه هستند. در عین حال ، مردم ترکیه خود چندین ماه از سال به منطقه می روند تا از آب و هوا و سایر مزایای آلانیا لذت ببرند. بنابراین ، این شهر دارای دو دسته مشترک از امکانات رفاهی به روش سنتی و مدرن است. به عنوان مثال ، در آلانیا می توانید با غذاهای محلی در ترکان لوکانتا یا در رستورانی با منوی بین المللی غذا بخورید ، از موزه ، برج قرمز و قلعه باستانی دیدن کنید یا برای تفریح ​​به اسکی و اسکی بروید.

 

دویدن و پیاده روی در ساحل آلانیا ، پیک نیک روی رودخانه دیمچای و حتی بازدید از مرکز آلانیا که شامل خیابان آتاتورک با مغازه ها و فروشگاه های بزرگ آن می شود و همچنین رقص و موسیقی سنتی از دیگر جاذبه های آلانیا است.

 

حمل و نقل آسان و دسترسی هوایی

رسیدن به آلانیا بسیار آسان است ، زیرا دو فرودگاه در این منطقه وجود دارد. فرودگاه بزرگ آنتالیا کمتر از دو ساعت با آلانیا فاصله دارد و پروازهای روزانه را در سراسر جهان ارائه می دهد. فرودگاه گازیپاشا تنها نیم ساعت با ماشین آلانیا فاصله دارد و هزینه های حمل و نقل از این فرودگاه معقول و مقرون به صرفه است. اگر قصد مهاجرت به ترکیه و خرید ملک در آلانیا را دارید ، دیگر نگران اتلاف وقت و هزینه سفر به این منطقه نخواهید بود.

 

 

 

دلایل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آلانیا

بسیاری از مردم در سراسر جهان ، به ویژه ایرانیانی که مایل به خرید ملک در آلانیا هستند ، قصد مهاجرت دائم و اقامت در ترکیه را دارند. برای اخذ اقامت دائم در ترکیه ، ارزش ملک خریداری شده باید بیش از 250،000 دلار باشد و خریدار مجاز به فروش ملک به مدت سه سال پس از اخذ اقامت نیست.

 

علاوه بر این ، خرید ملک در آلانیا یک راه بسیار مطمئن برای سرمایه گذاری است. در دهه گذشته بازار املاک و مستغلات در آلانیا رشد فوق العاده ای داشته است. ماهانه صدها معامله املاک در منطقه انجام می شود و بازار خریداران ترک و مهاجران خارجی دائماً در گردش است. بنابراین ، نقدینگی زیادی در بازار املاک در آلانیا وجود دارد. با توجه به رشد مداوم این منطقه و رویدادهای زیادی که برای به حداکثر رساندن سود شما از خرید ملک در این منطقه رخ می دهد ، بهتر است چشم اندازی بلند مدت برای سرمایه گذاری در آلانیا به مدت 8 تا 10 سال داشته باشید.

 

علاوه بر این ، اجاره ملک فرصتی عالی برای کسانی است که می خواهند ملکی در آلانیا بخرند ، اما به دلایل مختلف در حال حاضر نمی توانند در این منطقه زندگی کنند. البته اجاره ملک در آلانیا علاوه بر سود منطقی ، قوانین خاصی نیز دارد. به عنوان مثال ، شما باید اطلاعاتی را در مورد مستاجران در اختیار دولت قرار دهید ، مالیات مذکور را بپردازید و در مورد مسائل دیگر مانند مدیریت ساختمان ، نوسازی و ... می توانید از شرکت هایی که در این مناطق کار می کنند کمک بگیرید.

 

 

ارزان ترین محله های آلانیا برای خرید خانه

آلانیا محله های زیادی برای انتخاب دارد ، اما

ملکی در آلانیا ترکیه بخرید و اقامت کنید

برای خرید قانونی ملک در آلانیا ترکیه و اطلاع از شرایط خرید آپارتمان در آلانیا و اخذ اقامت ترکیه ، با دفتر ما در تهران تماس بگیرید تا بهترین پروژه ها در آنکارا را به شما ارائه دهد.

 

خرید ملک در ترکیه آلانیا

آیا به دنبال سرمایه گذاری مناسب ، ایده آل و مطمئن برای کسب درآمد یا سرمایه گذاری برای اجاره یا سود مناسب و احتمالی از فروش مجدد هستید ، در واقع ترکیه ، برای تحقق بخشیدن و برآوردن نیازها و انتظارات بازار بزرگ املاک و مستغلات به که خوشحال

 

همچنین ، برنامه شهروندی سرمایه گذاری کشور یکی از مناسب ترین و ارزان ترین درخواست ها و پیشنهادات را در جهان ارائه می دهد.

 

شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری در کشور همسایه به مدت سه ماه گذرنامه ترکیه بگیرید و همچنین می توانید به راحتی از ظرفیت زیاد آپارتمان ها و ویلاهای مدرن در ساحل استفاده کنید.

شرایط خرید ملک در آلانیا

خرید آپارتمان در آلانیا و اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک در ترکیه در این قسمت به تفصیل مورد بحث قرار می گیرد ، در واقع می توان گفت که ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی جذاب و آب و هوای خوب شرایط خوبی دارد. .

 

علاوه بر این ، مجاورت فاصله به معنای قرار گرفتن در مرز با ایران است و نزدیکی فرهنگ ایران و ترکیه که عمدتاً مسلمان هستند ، مجاورت فرهنگ غذایی و سایر آداب و رسوم مشترک ایران ، شهروندان ایرانی را می خواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید

 

به همین دلایل ، ترکیه شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری و همچنین اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک در آلانیا دارد.

 

آشنایی با ترکیه

ترکیه یکی از مهمترین کشورهای خاورمیانه و اروپا است این کشور زیبا و منحصر به فرد در منطقه بین آسیا و اروپا واقع شده است و به عنوان کشوری بزرگ و مناسب با ارزش مکانی و اقتصادی و همچنین ارزش فرهنگی شناخته می شود.

 

این کشور از شمال با دریای سیاه روسیه ، از جنوب با دریای مدیترانه و از غرب با گرجستان ، ایران و عراق همسایه است. سوریه در جنوب شرقی ترکیه واقع شده است. زبان رسمی مردم ترکیه ترکی استانبولی است.

 

با این حال ، افراد سایر کشورها با زبان و گویش از هر نقطه از جهان مانند کردی ، و همچنین گویش های زاز را می توان در آن کشور ذکر کرد. همچنین در سال های اخیر شاهد پیشرفت های چشمگیری در اقتصاد این کشور بوده ایم و این موضوع منجر به رشد توسعه فناوری و همچنین علم یا مشاغل مختلف شده است.

 

مهم ترین شهر ترکیه استانبول است. جمعیت آن 20 میلیون نفر است و بنابراین یکی از کلان شهرهای قاره اروپا و آسیا است. ایران شرکت های مختلفی را در این کشور ثبت می کند. این اقدام باعث مبادله کالا و خدمات بین ترکیه و ایران شد. شرکت های ایرانی را تقریباً در همه زمینه های تجاری و بازرگانی این کشور می توان یافت.

سوالات متداول در مورد خرید ملک در آلانیا

چگونه در ترکیه آپارتمان بخریم و اجازه اقامت بگیریم؟

 

خرید آپارتمان در ترکیه و گرفتن گذرنامه چگونه است؟

 

نحوه خرید آپارتمان در ترکیه

 

هزینه خرید آپارتمان در ترکیه

 

مزایای خرید آپارتمان در ترکیه

 

مطالعه و تحقیق درباره خرید ملک در ترکیه از زوایای مختلف مورد بحث قرار می گیرد - این که شرکت سرمایه گذاری و املاک ترکیه در تلاش است تا تمام اطلاعات این مقاله را به روز و مطابق با آخرین قوانین ترکیه نگه دارد.

 

خرید خانه در ترکیه همواره به دلیل موقعیت جغرافیایی و تاریخی یکی از گزینه های اصلی سرمایه گذاری ایرانیان بوده است. موقعیت استراتژیک بین سه قاره آسیا ، اروپا و آفریقا نیز برای سرمایه گذاران بین المللی ترجیح داده می شود.

 

ملکی در آلانیا بخرید و در ترکیه اقامت کنید

راه های مختلفی برای اخذ اقامت ترکیه وجود دارد که یکی از آنها خرید ملک در آلانیا است. مهمترین و ساده ترین راه برای اخذ اقامت در ترکیه خرید ملک در آلانیا برای کسانی است که می خواهند در ترکیه زندگی کنند.

 

به این ترتیب ، آنها می توانند اقامت خود را به صورت سالیانه تمدید کنند ، مشروط بر اینکه خانه خود را نفروشند و صاحب خانه نباشند. .

 

چندین عکس گذرنامه نیز مورد نیاز است که باید آنها را شناسایی کنید. آنها با تمدید سالانه اقامت خود می توانند پس از 5 سال برای اقامت دائم اقدام کنند.

 

آپارتمان در ترکیه و اخذ گذرنامه در واقع خرید ملک در آلانیا لیستی از الزامات اخذ پاسپورت ترکیه با خرید آپارتمان و سرمایه گذاری در ترکیه است.

 

خرید ملک در آلانیا

از 45 تا 90 روز پس از خرید پاسپورت ترکی خود را دریافت خواهید کرد.امکان دریافت گذرنامه برای والدین و کودکان زیر 18 سال وجود دارد.

 

برای دریافت پاسپورت ، قیمت آپارتمان باید 250،000 دلار باشد.

 

همچنین برای خرید ملک در آلانیا باید ملک خریداری شده را به مدت 3 سال نگه دارید.

 

فرم غیر سرمایه گذاری و اقامت موقت خود را پر کنید

 

تصویر شش در پنج

 

ارائه گذرنامه

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 19 مرداد 1400ساعت 5:35 توسط احمد | تعداد بازديد : 151 | |

خرید ملک در استانبول

شهر جذاب و دیدنی استانبول علاوه بر پرجمعیت ترین شهر ترکیه ، گران ترین شهر ترکیه نیز است که خانه و آپارتمان می خرد و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور است. امکانات رفاهی راحت و کیفیت بالای زندگی در استانبول باعث شده است که بسیاری از خارجیان برای خرید اقامت در استانبول برای اقامت ، سرگرمی و سرمایه گذاری انتخاب کنند. 

آمارهای دقیق ارائه شده توسط ترکیه نشان می دهد که بیش از 1200 واحد مسکونی شامل خانه و آپارتمان در سال 2019 در ترکیه ملک خریداری کرده اند و بیش از 40 درصد خانه ها در استانبول فروخته شده است. در اینجا ما راهنمای خرید خانه ، آپارتمان و املاک در استانبول ترکیه را ارائه کرده ایم و در نهایت پروژه ها و پرونده های مسکن موجود را به همراه قیمت آنها در اختیار شما قرار می دهیم.

مشاوران املاک یکی از بهترین مراکز فروش خرید ملک در استانبول ترکیه به صورت آنلاین و حضوری است ، بنابراین اگر به دنبال سایتی برای خرید ملک در استانبول هستید ، بهترین مکان را انتخاب کرده اید. مکان ملک درخت سفید در استانبول ترکیه است و می توانید از فایل های زیر برای دیدن نمونه پروژه های مسکونی برای فروش و تماس با ما برای مشاوره املاک و بررسی پرونده شخصی استفاده کنید.

خرید ملک در استانبول یک سرمایه گذاری سودآور است

خرید ملک در استانبول برای افرادی مناسب است که با قصد سرمایه گذاری و افزایش سرمایه اقدام به خرید املاک و واحدهای مسکونی می کنند. در مقایسه خرید ارز خارجی و خرید واحد مسکن ، می توان دریافت که سرمایه گذاری در املاک و خرید خانه در استانبول بسیار سودآورتر از خرید ارز است. این امر با ارزش بیشتر لیر ترکیه در برابر ریال توجیه می شود. البته قبل از خرید نهایی ، پیشنهاد می کنیم اگر هدف شما خرید خانه و آپارتمان در ترکیه است ، راهنمای زندگی در استانبول را ببینید.

https://turkeykhane.com/

مزایای خرید ملک در استانبول

شما می توانید با خرید ملک در استانبول (4 سال پس از خرید ملک در استانبول به ارزش 250،000 دلار و اخذ مجوز یکساله اقامت در ترکیه) اجازه اقامت در ترکیه را دریافت کنید ، در صورت داشتن 5 سال اقامت مستمر ، می توانید برای مجوز اقامت در ترکیه)

آب و هوا برای چهار فصل زندگی در همه فصول مناسب است.

برای سفر به استانبول نیازی به ویزا ندارید.

فرهنگ استانبول بسیار نزدیک به فرهنگ مردم ایران است.

دلایل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول

اگر در مورد سرمایه گذاری در املاک ترکیه در خانواده های ایرانی توجه داشته باشید ، اولین شهری که به آن اشاره شده است استانبول است. چرا آنها اینقدر در خرید ملک در استانبول اطمینان دارند و از سود و زیان خود احساس خوشبختی می کنند؟ به دلایل زیر ، پیشنهاد می کنیم اگر بودجه کافی دارید ، خرید و سرمایه گذاری در املاک در استانبول را در اولویت قرار دهید:


پتانسیل نقدینگی بالا در هر زمان: ما در دورانی زندگی می کنیم که شخصی چندین بار در زندگی خود به دلیل تنوع یا مشکلات کاری و مالی خانه خود را تغییر می دهد. در نتیجه ، اگر ملک شما هر بار که به آن اشاره می کنید فروخته شود ، قطعاً یک مزیت خواهد بود. املاک و مستغلات در استانبول به دلیل جمعیت خوب و فرصت های شغلی بالقوه ، فروش بالایی دارد.

پروژه های مسکونی شیک و مدرن: استانبول به سرعت در حال رشد است و معماری خانه ها و آپارتمان ها همزمان رشد می کند و مدرن می شود. همانطور که در راهنمای خرید زیر مشاهده خواهید کرد ، تمام پروژه های مسکن در استانبول از بهترین تکنولوژی مدرن استفاده می کنند و چشم اندازی عالی دارند.

موقعیت جغرافیایی استانبول: استانبول از نظر موقعیت توریستی و تجاری در بهترین موقعیت قرار دارد و مطمئناً افرادی که برای سرمایه گذاری و اقامت و خرید ملک در ترکیه به ترکیه مهاجرت می کنند ، بهترین راه ممکن برای زندگی عالی و کامل است که آنها انتخاب کرده اند. برای رشد.

انواع ملک در استانبول

سایتها (سایتها شهرهای مسکونی در مناطق جدید با امکانات تفریحی و اجتماعی کامل مانند باشگاه ، استخر و غیره هستند).

آپارتمان معمولی (آپارتمانهای جدید یا قدیمی از 3 تا 5 طبقه هستند)

ویلا (ویلا یک شهر مجرد یا کلبه است که هزینه ماهانه آن معمولاً بیشتر از سایر واحدهای مسکونی است)

اقامتگاه (برجهای مسکونی مدرن با امکانات تفریحی مانند استخر و سالن بدنسازی)


اهمیت فاکتور قیمت هنگام خرید خانه در استانبول

استانبول دارای 39 ناحیه یا نخبگان است. یکی از مهمترین عوامل هنگام خرید ملک در استانبول و هر شهر دیگر ترکیه ، عامل قیمت است. قیمت خرید ملک در استانبول به عوامل مختلفی بستگی دارد. سطح املاک ، ناحیه یا محله ، دسترسی به مرکز شهر و مراکز خرید ، مجاورت با دریا و ....

نکته مهم در مورد محدوده قیمت املاک در استانبول این است که تفاوت قیمت حتی از یک خیابان به خیابان دیگر قابل توجه است.

بنابراین ، اگر می خواهید برای خرید ملک در استانبول هزینه کمتری بپردازید ، می توانید این محله ها و خیابان ها را شناسایی کنید.

مکانات خانه در استانبول

نگهبانی

پارکینگ

حمام ترکی

فضای سبز

سونا

استخر

سالن فیتنس

بیلیک دوزو با سواحل زیبای خود توجه شهروندان و توریستها را به خود جلب کرده و مکانهای مخصوص پیاده روی ، دوچرخه سواری و ماهیگیری  از جمله مناظر چشم نواز این سواحل هستند .

با طلوع آفتاب ماهیگیران سوار قایقهای خودشده و تور ماهیگیری را به دریا می اندازند

این صحنه  ها برای شهروندان استانبول نوستالژیک  و خاطره انگیز است.

در دوران امپراطوری عثمانی ، دشت سرسبز و خوش آب و هوای این منطقه ، محلی دلخواه برای شاه و اطرافیانش و بخصوص طبقه اشراف به عنوان محل ییلاق تابستان  به شمار میرفته و به همین علت ،این محل به بیلیکدوزو یا دشت بیگ ها معروف است.

خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول همانند خرید در تهران نیازمند اطلاعات مفید و دقیق است که همراه داشتن یک مشاور خوب و باتجره را ضرروری میکنه .

درباره محلات خوب برای زندگی و یا سرمایه گذاری در استانبول، معمولا در گفت و‌ گوهای حضوری اطلاعات کامل رو می دمیم .

طبیعتا بودجه در انتخاب محله مهم ترین فاکتور هست، اما بعضی وقت ها عدم آگاهی منجر به انتخاب محله اشتباه و یا پروژه اشتباه میشه.

برای خرید خانه در استانبول علاوه بر لوکیشن انتخاب پروژه نیز نیاز به بررسی دارد و در زمان خرید به غیر از دیدن پروژه ها سعی می کنیم در انتخاب محله ایده آل ‌و درست، کمک کنیم.

قیمت مسکن در استانبول

نخبگانی که تقریباً به این مناطق متصل شده اند عبارتند از بیلیک دوزو ، سیلیوری ، چکمه های بویوک و سنجک تپه. فقط بیلیک دوزو بسیار زیباتر و شیک تر از نخبگانی است که نام بردیم.

Beylikdüzü برنامه سازمان یافته تری نسبت به سایر اقوام دارد و بیشتر طبقه متوسط ​​و متوسط ​​رو به بالا در این قبیله زندگی می کنند. قیمت خانه در بیلیک دوزو بسیار مناسب است و یکی از مناطقی است که می توانید در آن سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید.


گران ترین خانه های استانبول

خانه های گران قیمت در استانبول در بشیکتاش ، شیشلی ، باکارک یو ، کاد کادی کیو ، کودار ، سر ریر واقع شده اند. اما گران ترین خانه ها در بشیکتاش ، شیشلی و سریر هستند. در بشیکتاش ، قیمت خانه های مسکونی می تواند به 35 میلیون پوند برسد.

خانه در ساحل استانبول

خانه های خط اول معمولاً قدیمی هستند و به دلیل نزدیک بودن به مرکز شهر ، معمولاً گران تر از راهبان با بافت جدیدتر مانند اسن یورت و آرناووت کوی هستند.


میانگین قیمت مسکن در الچه در نزدیکی ساحل استانبول

Bakirkoy بین 300 هزار تا 15 میلیون

زیتون بورنو بین 200 هزار تا 10 میلیون

اسکودار بین 300 هزار تا 15 میلیون

کادی کوی بین 200،000 تا 17 میلیون

آتاشیر بین 150 هزار تا 8 میلیون پوند

زنبور عسل بین 250 هزار تا 15 میلیون پوند برنده است

فاتح 300 هزار تا 8 میلیون پوند

 بیلیک دو زو و بساک معروف استانبول

اما اگر به دنبال خانه هایی با بافت جدید و مدرن هستید و امنیت ساختمان نیز برای شما اهمیت دارد ، گروه مشاوران ارکیده نخبگان بیلیک دوزو و بساک شهیر را به شما پیشنهاد می دهند.

در زیر شرح کلی این دو نخبه است. در مقالات بعدی ما به تفصیل در مورد مکان های مختلف این نخبگان و سایر نخبگان صحبت خواهیم کرد.


خانه ای در شهر باشاک استانبول بخرید

یکی از نخبگانی که ما ارائه می دهیم ، بساک معروف است. بسک شهیر دارای بافت شهری جدیدی است و نقشه مدرن و ساختمانهای زیبای این نخبگان را در نظر گرفته است.

بسک شهیر از دو قسمت تشکیل شده است:


قسمت اول باغ شاهیرو

قسمت دوم محله ها و شامل Cuyo.

تاریخچه بسک معروف استانبول

قبیله باشک شهیر که شامل نواحی شاهین نوار ، کایا باشی ، شملار ، نوار گوورین و آلتین شهیر است ، قبلاً آزادلیک (آزادی) نامیده می شد. این نام به دلیل آزادی ارامنه ای است که در دوران عثمانی در خانه باروت شام کار می کردند و پس از آزادی شهروندان درجه یک محسوب می شدند. آزادلیک از آزادسازی این مناطق گرفته شد.


در پی اعلام قانون اساسی ، آقای نیازی رسنلی ، اصالتاً اهل آرناووت ، پس از اخراج ارامنه صاحب این مناطق شد. در این دوره ، همه این مناطق مزرعه رسنلی نامیده می شد. امروزه تنها اثری که به صورت کامل و سالم به دست ما رسیده ، عمارت رسنلی است.


تبدیل مزرعه رسنلی به باشاک معروف استانبول

ساختمانهای خانه باروت و زمینهای اطراف آن در سالهای مشروطه توسط خزانه مخصوص به خانواده آقای نیازی رسنلی واگذار شد و تا دهه 1950 آن را مزرعه رسنلی می نامیدند و متعلق به آن خانواده بود. پس از مرگ آخرین مالک آن ، آنها قطعات کوچکتر را تقسیم و فروختند و به جای ساختمانهای قدیمی ، ساخت مجتمع های مدرن آغاز شد.


مکانهای تاریخی در منطقه شامل عمارت Resenli ، Altin یر ehir (غار Yar یم mburgaz) ، Yarımburgaz Mağaraları و خانه باروت است. غار یاریم برگاز در 22 کیلومتری استانبول بر روی تپه ای لغزنده قرار دارد و به نظر می رسد اولین ساکنان استانبول در این غار زندگی می کردند.


مهاجران در بساک معروف استانبول

هوشدره ، که آن زمان بوژدار نامیده می شد ، مزرعه ای است که زمانی متعلق به بلغاری بود. این مزرعه دارای سه خانواده ترک بود که در جریان جنگ ترکیه و روسیه از بلغارستان فرار کرده بودند (93). مدتی بعد ، سه خانواده شروع به خرید زمین از بوغاز کوی کردند.

بین سالهای 1927 تا 1923 زمین به سی خانواده از بلغارستان و یونان و یک یا دو خانواده از رومانی فروخته شد. حدود 90 تا 95 درصد روستا به مهاجران فروخته می شود.

نقشه شهر معروف باشاک در استانبول

باشاک شهیر یکی از مهمترین مراکز صنعتی و اقتصادی استانبول است. مناطق تجاری ، مراکز اداری و آموزشی ، پارک ها ، مناطق مسکونی و بخشهای دیگر به خوبی در طرح شهری این منطقه قرار گرفته اند و برای هر بخش مکان خاصی اختصاص داده شده است. همچنین برای تسهیل خرید و فروش ساکنان ، یک مرکز خرید بسیار بزرگ در قسمت شرقی تقاطع با پل سوم ساخته می شود.


همچنین با توجه به افزایش مراکز خرید ، آموزشی و مسکن در بسک شهیر ، یک بیمارستان دانشگاهی (دولتی) توسط وزارت بهداشت ایجاد می شود. 20 مدرسه ابتدایی ، 20 دبیرستان ، 14 دبیرستان و 5 پیش دبستانی در باشاشهیر وجود دارد. تعداد معلمانی که در دبستان تدریس می کنند 1483 نفر ، تعداد معلمانی که در دبیرستان مشغول به کار هستند 570 نفر و تعداد معلمان پیش دبستانی 56 نفر است.


خرید خانه در Beylikdüzü ، استانبول

این مکان امکانات رفاهی ، مناطق سبز و زندگی سرشار از آرامش را برای ساکنانش فراهم کرده است. شهردار این منطقه ، با شعار خانه ما بیموضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 19 مرداد 1400ساعت 4:11 توسط احمد | تعداد بازديد : 127 | |

خرید ملک در ترکیه

 

یکی از بهترین روش های مهاجرت و اقامت در خرید ملک در ترکیه در ترکیه است. بسیاری از ایرانیان علاقه مند به سرمایه گذاری در ترکیه هستند ، زیرا روند مهاجرت به دلیل نزدیک بودن ترکیه به ایران آسان تر خواهد شد. جدا از آن ، قیمت در ترکیه تقریباً همه چیز و در برخی موارد حتی کمتر از ایران است و با اجاره ملک در ترکیه می توانید از مزایای شهروندی ترکیه برخوردار شوید.

چرا باید به ترکیه مهاجرت کرد؟

ترکیه همسایه ایران است که در سال های اخیر رشد اقتصادی قابل توجهی داشته است و اقتصاددانان آن را در بین 10 اقتصاد بزرگ جهان قرار داده اند. دولت ترکیه قوانین جدیدی را برای اجاره ملک در ترکیه و شرایط جدیدی را برای اجاره املاک در ترکیه وضع کرده است که خرید و اجاره ملک در ترکیه را به یکی از راه های نجات نیمی از شهروندان ترکیه تبدیل کرده است. به همین دلایل ، رویای اجاره ملک در ترکیه دیگر رویایی دست نیافتنی نیست. بسیاری از ایرانیان در حال خرید ملک و اقامت در ترکیه هستند و جمعیت ایرانیان در ترکیه در حال افزایش است. در اینجا به شما لحظات مهم هنگام اجاره ملک در ترکیه و نحوه اجاره ملک در ترکیه و همچنین برخی افراد را می گویم ، مانند اینکه کدام شهر ترکیه منبع اجاره برای کدام است؟ آیا امکان اقامت در ترکیه در هنگام اجاره ملک وجود دارد؟ هنگام اجاره ملک در ترکیه چگونه اقامت کنیم؟ حداقل سرمایه برای اجاره ملک در ترکیه چقدر است؟ حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه چقدر است؟ اجازه بدهید جواب بدهم.

هزینه های زندگی در ترکیه

مانند هر کشور دیگری مانند ایران ، هزینه زندگی در ترکیه بستگی به منطقه و شهری دارد که در آن زندگی می کنید. متوسط ​​هزینه زندگی در شهری نسبتاً گران بین 2500 تا 4000 پوند خواهد بود. هزینه اجاره ملک در ترکیه برای یک آپارتمان دو خوابه در مرکز شهر حدود 1200 تا 1500 پوند است. قیمت غذا در یک رستوران بین 35 تا 60 پوند است. در ترکیه می توانید از مارک های معروف دنیا لباس بخرید و نسبتاً ارزانتر از ایران است. قیمت خرها حدود 200 پوند است. البته همه این هزینه های زندگی کاملاً به سبک زندگی شما بستگی دارد.

ملک بخرید و خانه اجاره کنید

در بالا اشاره کردیم که انتظار برای حل و فصل در ترکیه یکی از مهمترین مزایای هنگام اجاره ملک در ترکیه است. خرید ملک یا اقامت در ترکیه با اجاره ملک معادل داشتن روستا در ترکیه است. شما می توانید ملکی را در ترکیه با کمترین و کمترین قیمت ملک اجاره کنید و اقامتی در ترکیه ترتیب دهید. بخش خوبی از داستان این است که وقتی می توانید برای ترتیب دهکده ای در ترکیه ملکی در ترکیه اجاره کنید ، و این یکی از مزایای اجاره خانه در ترکیه است زیرا کسانی که در اجاره ملک شک دارند. من نمی دانم آیا آنها می توانند در این کشور زندگی کنند یا نه. آنها می توانند به این شکل از شما درخواست اقامت کنند و سپس به این پاسخ دهند. پس از اجاره یا اجاره ملک ، برای مجوز اقامت موقت یک ساله درخواست می کنید ، که در طول آن حق کار نخواهید داشت.

خرید ملک و تابعیت ترکیه

می توانید بگویید که این مهم است که من بتوانم با اجاره ملک اجازه اقامت در ترکیه را دریافت کنم ، اما هنوز هم می توان در ترکیه خانه خرید و پاسپورت و تابعیت گرفت؟ پاسخ بله است! اگر ملکی به ارزش 250،000 دلار در ساعت اجاره می کنید ، می توانید برای خود ، شوهر و فرزندان زیر 18 سال خود به مدت 3 تا 5 ماه پاسپورت ترکی بخرید. اگر ملکی را کمتر از 250،000 دلار اجاره کنید ، مجوز اقامت موقت 1 ساله با امکان تمدید دریافت خواهید کرد. اگر 5 سال در ترکیه زندگی کرده اید و مالکیت خود را حفظ کرده اید ، می توانید برای تابعیت ترکیه و گذرنامه اقدام کنید.

قوانین خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه و اخذ اجازه اقامت یکی از ساده ترین راههای مهاجرت به ترکیه است ، شما می توانید در مدت 3 تا 5 ماه اقامت سریع دریافت کنید ، اما قوانین خرید و فروش ملک در ترکیه و خرید - فروش یک خانه در ترکیه دارای شرایط زیر است: ما به آنها اشاره کردیم:

 

خانه باید به صورت نقدی خریداری شود

3 صاحبان ملک قبلی نباید خارجی باشند

شما مجاز به فروش خانه تا 3 سال نیستید

شما می توانید چندین ملک را به جای یکی با 250،000 دلار خریداری و اجاره کنید.

در سال 2021 می توانید با خرید هر خانه ای در ترکیه اقامت کنید

مهاجران خارجی تنها می توانند تا 30 هکتار زمین و ملک بخرند

کسانی که زمین می خرند باید ظرف 2 سال بسازند

در هر ناحیه ، تنها 10 درصد از زمین متعلق به خارجی ها است

همه ایرانیان باید از قوانین ترکیه تبصره 35 قانون زمین و املاک 2644 پیروی کنند

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید ، نگاهی به لیست اسناد مورد نیاز برای خرید ملک در ترکیه در حال حاضر بیندازید.

 

قیمت خرید ملک در ترکیه

قیمت خرید ملک در ترکیه بستگی زیادی به منطقه و شهر دارد. شما می توانید ملکی را در ترکیه خریداری کرده و اقامت موقت در آن کشور را با حداقل قیمتی که می خواهید دریافت کنید. در قوانین خرید ملک در ترکیه 2020 و 2021 ، نوع ملک متفاوت نیست ، زیرا در صورت خرید هرگونه ملک ، اجازه اقامت در ترکیه را دریافت خواهید کرد.

 

شرایط خرید ملک در ترکیه برای ایرانیان

شرایط خرید ملک در ترکیه برای ایرانیان آنقدر ساده است که برخی می گویند امکان خرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومان وجود دارد. البته این در شرایط خاصی صادق است و شما می توانید با 100 میلیون تن خانه خریداری کنید. اول از همه ، باید نوع دارایی خود را تعیین کنید. به عنوان مثال ، شما می خواهید ویلا ، آپارتمان ، آپارتمان یا خانه بخرید. برای خرید آپارتمان در ترکیه به حدود 170،000 دلار نیاز دارید. در زیر بهای خرید خانه در شهرهای مختلف ترکیه و خرید ملک ارزان در ترکیه را خواهیم پرداخت.

 

خرید خانه در ترکیه با قیمت 300 میلیون تومان

در ترکیه خانه های گران قیمت و ارزان وجود دارد. در استانبول می توانید خانه های ارزان قیمت خوبی پیدا کنید که برای خرید آنها باید حدود 500 تا 800 میلیون هزینه کنید ، اما این قیمت برای خانه های حدود 50 تا 55 متر است. خرید خانه در استانبول با این قیمت شاید بهتر از خرید ملک در ایران باشد. اگر شهرهای کوچکتر را برای خرید املاک انتخاب کنید ، قیمت خانه کاهش می یابد و خانه ها ارزان تر می شوند.

 

قیمت خرید ملک در ترکیه با ارز ایرانی

چرا ملک در ترکیه بخریم؟

در سال های اخیر خرید خانه و ملک در ترکیه توسط خارجی ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از مردم در ابتدای سفر خود برای سرمایه گذاری ، تحصیل ، مهاجرت و زندگی در ترکیه به دنبال مکانی برای زندگی می گردند.

 

بسیاری از ایرانیان نیز ترکیه را برای مهاجرت و زندگی انتخاب می کنند. نکته مهمی که باید در این مورد بدانید این است که اولین قدم برای زندگی و مهاجرت در ترکیه ، یافتن ملک مناسب برای خرید یا اجاره است. اما اکثر مردم ترجیح می دهند به جای اجاره خانه ای برای زندگی در ترکیه خریداری کنند.

 

اما چرا بسیاری از مردم ترکیه را برای مهاجرت و خرید خانه انتخاب می کنند؟ هزینه خرید خانه و هزینه زندگی در ترکیه چقدر است؟ آیا امکان سرمایه گذاری برای خرید ملک در ترکیه وجود دارد؟ در ادامه این مقاله که توسط پرشین استار ارائه شده است ، شرایط خرید خانه در ترکیه ، مراحل و مدارک آن را بررسی کرده و به سوالات مطرح شده نیز پاسخ می دهیم.

ترکیه کشوری با تاریخ غنی ، آب و هوای خوب ، میراث فرهنگی جذاب و سواحل زیبا و محبوب است. زبان رسمی این کشور ترکی و واحد پول آن لیر ترکیه است. جاذبه های گردشگری و اماکن زیبای ترکیه هر ساله گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. ترکیه 82 میلیون نفر جمعیت دارد و دولت آن سکولار است. اما بیشتر شهروندان آن سنی و مسلمان هستند.

 

سالانه افراد زیادی برای دیدن مناطق توریستی و سواحل زیبای ترکیه به خصوص در شهرهایی مانند آنتالیا و استانبول به ترکیه سفر می کنند. ترکیه همچنین کشوری است که از نظر جغرافیایی به ایران نزدیک است و افراد می توانند با یک پرواز 3 ساعته بین دو کشور تردد کنند.

 

یکی از دلایل مهاجرت ایرانیان به ترکیه ، اقتصاد رو به رشد این کشور است که شرایطی را برای سرمایه گذاری به طرق مختلف به ویژه خرید خانه ایجاد کرده است. علاوه بر این ، در سال های اخیر ، دولت ترکیه شرایط و ضوابطی را برای سرمایه گذاران علاقمند به خرید ملک در نظر گرفته است و با در نظر گرفتن تسهیلات جدید ، خرید خانه برای مهاجران و سرمایه گذاران را آسان کرده است. قیمت مناسب خانه در ترکیه در مقایسه با ایران باعث شده بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری و اقامت در آن کشور در ترکیه ملک بخرند.

 

 

 

خرید ملک در ترکیه برای خارجی ها

با توجه به تبصره 35 قانون زمین و مالکیت ، مصوب 2012 ، خرید و خرید زمین در ترکیه اعلام شد

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 18 مرداد 1400ساعت 23:52 توسط احمد | تعداد بازديد : 142 | |

معرفی پرطرفدارترین محصولات دکوری خاص برای دکوراسیون منازل

معرفی انواع لوسترهای مدرن

لوسترها یکی از المان های اصلی دکوراسیون و نورپردازی هر محیطی هستند. انتخاب هوشمندانه و صحیح لوستر علاوه بر اینکه فضای مورد نظر را روشن می کند باعث جذابیت و هماهنگی بیشتر دکوراسیون نیز می گردد. لوسترهای مدرن، دسته از لوسترها هستند که امروزه بسیار مورد توجه هستند.

لوسترهای مدرن عموما با اسپرت شدن و مینیمال شدن فضاها وارد بازار شدند. زمانی که دیگر لوسترهای کلاسیک پاسخگو نبودند. در ادامه با انواع لوستر مدرن بیشتر آشنا خواهیم شد. و خواهیم دید برای یک خرید خوب چه پارامترهایی را باید مد نظر داشته باشیم.

لوستر مدرن چیست؟

لوسترهای مدرن در واقع نسل جدیدی از لوسترها هستند که بیشتر اسپرت می باشند. با توجه به اینکه بسیاری از دکوراسیون ها تمایل به سادگی و شیک بودن داشتند مدل های قبلی لوسترها کارآمد و هماهنگ با محیط نبودند.

لوستر مدرن عموما طرحی ساده و مینیمال دارد. و برای نور پردازی از نسل های جدید لامپ ها مانند LED, SED، تارهای نوری و … استفاده می کند. استفاده از اشکال هندسی ساده مانند دایره و مربع در طراحی لوسترهای مدرن بسیار دیده می شود. هم چنین می توان تلفیقی از چوب، فلز و کریستال را در بسیاری از مدل های لوستر مدرن مشاهده کرد.

انواع لوستر مدرن

تقسیم بندی لوسترهای مدرن کاری دشوار به نظر می رسد. اما این دسته بندی می تواند برای انتخاب و خرید مناسب لوسترهای مدرن کمک کننده باشد.

بر اساس ویژگی های ظاهری می توان لوستر مدرن را به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

 • لوستر مدرن فلزی
 • لوستر مدرن کلاسیک
 • لوسترمدرن smd
 • لوستر مدرن چوبی

معرفی و خرید انواع ماکت فلزی دستساز

ماکت های فلزی دستساز امروزه به عنوان یکی از لوکس ترین و زیباترین هدیه ها و وسایل دکوری رواج پیدا کرده است. جنس این نوع ماکت ها از فلز هستند و با توجه به تکنیک های هنری که بر روی آن ها اجرا می شوند ظاهری آنتیک و کلاسیک پیدا می کنند. اگر به دنبال خرید یک هدیه خاص هستید؛ یا دوست دارید دکوراسیون جذابی داشته باشید باید کمی جدی تر به خرید ماکت های فلزی دستساز فکر کنید.

در ادامه با انواع ماکت فلزی آشنا خواهیم شد. و خواهیم دید برای یک خرید خوب باید چه چیزهایی را مد نظر داشته باشیم.

چرا خرید و داشتن ماکت های فلزی دستساز ارزشمند است؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که خرید این دسته از ماکت ها برای شما مناسب است یا نه؛ بد نیست به نکات زیر توجه کنید:

این دسته از ماکت ها به عنوان محصولاتی دستساز شناخته می شوند. یعنی تکنیک هایی که برای ساخت ماکت ها به کار می رود آن ها را از سایر ماکت های فلزی که همه مشابه هم هستند مجزا می کند. شما با خرید هر یک از این ماکت های فلزی، نسخه ای یونیک و خاص را خواهید داشت.

دستساز بودن آن دارای ارزش ذاتی می باشد. علاوه بر این باعث می شود که ماکت های فلزی دستساز در طول زمان دارای ارزش افزوده باشند. و بهای آن ها با گذر زمان افزایش پیدا کند.

به دلیل مواد و متریالی که برای ساخت آن ها استفاده می شود در طی زمان ماندگاری بالایی دارند. و در مقابل آسیب در امان هستند.

گزینه بسیار مناسبی برای انواع دکوراسیون مانند منزل، کافه، بوتیک ، گل فروشی و … می باشد.

از آن ها می توان برای تشکیل کلکسیون استفاده کرد.

گزینه مناسبی برای هدیه دادن هستند. این ماکت ها برای عموم افراد جذاب هستند و با توجه به ماندگاری آن ها، هدیه بسیار مناسبی می باشند. و در مقابل هدیه های رایج مانند کتاب، ادکلن، لباس و .. کم ریسک تر هستند. ( به ویژه اگر آشنایی چندانی با روحیات شخص مقابل نداشته باشید)

انواع ماکت های فلزی

با توجه به محبوب بودن ماکت های فلزی، انواع مختلفی از آن ها تولید و به بازار عرضه شده است. اکثر ماکت های ساخته شده از روی مدل های قدیمی هستند و ظاهری کلاسیک دارند.

ماکت های فلزی مختلف را می توان در دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

 • ماکت ماشین فلزی دکوری
 • اتوبوس فلزی دست ساز
 • ماکت کامیون
 • دوچرخه دکوری فلزی
 • ماکت فلزی موتورسیکلت
 • ماکت کشتی
 • هواپیما فلزی دست ساز
 • تانک فلزی دست ساز
 • قطار اسباب بازی فلزی

 


 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 18 مرداد 1400ساعت 18:13 توسط احمد | تعداد بازديد : 131 | |

کتابفروشی

کتابفروشی های فارسی در آلمان را نمی توان در قدم به قدم این خاک یافت. کسی که اهل کتاب باشد همیشه برای یافتن یک کتابفروشی فارسی خوب، مانند همان هایی که در بازار انقلاب بودند، دلش تنگ می شود. 

به همین دلیل بود که تیم یار مهربان با وجود نرخ پایین مطالعه در بین فارسی زبان ها حاضر شد در این راه سرمایه گذاری کند. 

با این همه وجود قیمت ارائه شده در کانال یار مهربان خیلی مناسبت تر از کتابفروشی های موجود دیگر در اروپا می باشد. 

از برتری دیگر کتاب های موجود در فروشگاه یار مهربان می توان به ارائه کتاب های پر فروش جهان و معروف در کنار ارسال رایگان اشاره کرد.

راه های ارتباط با یارمهربان

کتابفروشی یار مهربان به دو صورت حضوری و غیرحضوری به فارسی زبانان عزیز در سراسر نقاط اروپا خدمات ارائه می دهد. علاقه مندان به خرید کتابهای چاپی فارسی می توانند از طریق کانال های مختلف این کتابفروشی که در زیر نوشته شدند، اقدام به خرید کنند.

 

 

☎️📲 ارتباط با ما

 

Www.yaremehraban.eu

 

https://t.me/yaremeehraban

 

https://instagram.com/yaremehrabany

 

00436604968064

 

💞 ارسال رایگان به کشور هایی اروپایی :

 

1- اتریش از € 20

2- آلمان از € 30

3- بقیه کشورهای اروپایی از € 40

 

کتابفروشی های فارسی در آلمان

 

 

 تخفیف های موجود در سایت یار مهربان:

 

❤️ تخفیف 30 درصدی برای دانشجویان

💞 تخفیف 30 درصدی برای مهاجران در حال پروسه اقامت 

 

 

وقتی عشق به یار مهربان در وجودت شعله ور شود به گونه ای در او غرق می شوی که دوست داری تمامی مردم این حس قشنگی را که تو درک می کنی تجربه کنند.

تنها دوستی که می توانی خیلی راحت با دیگران دوستیش را به اشتراک بگذاری، یار مهربانی به نام کتاب است. قدم در دنیای ناشناخته ها با همچین دوستی امکان پذیر می شود و تو می مانی و حس سیری ناپذیر دانستن.

هر چه بیشتر می خوانی متوجه می شوی که کمتر می دانی، این حس باز هم تو را تشویق به خواندن بیشتر می کند.

هر بار که کتابی می خوانی تصمیم های جدیدی میگیری، افکارت دچار دگرگونی می شود. گاهی به گذشته ها سفر می کنی گاهی آینده ات را زیباتر می بینی.

گاهی دچار یاس می شوی و باز همین کتاب تو را امیدوار می کند. کتاب تخیلت را قویتر می کند و به تو کمک می کند تا بتوانی افکار زیبایت در ذهنت، در زندگی ات و در آینده ات فوران کنند و تو آنها را به دیگران هم انتقال دهی.

آری کتاب پر از نا گفته ها ست و می تواند استرس را از تو دور کند، ساعتها سرگرمت کند، حافظه ات را تقویت کند، اطلاعاتت را بالا ببرد، و تو را به مسافرت خیالی ببرد.

 

یک کتابفروش، غیر از این دنیا، دنیای دیگری نیز دارد، دنیای او و کتابهایش.

کتابهایی که می توان در یک اتاق جا داد. شگفت انگیز است اینهمه آدم فقط و فقط در یک کتابفروشی و چه مشتاقانه از لای برگ های کاغذی کتابها با تو حرف میزنند.

کتابفروشی یار مهربان در تلاش است که به فارسی زبانان اروپا خدمت رسانی کند و ارسال رایگان( از خرید چهل یورو به بالا) به سایر کشورهای اروپایی از ویژگی های بارز این کتابفروشی است.

افرادی که کتاب مورد نظرشان در سایت وجود ندارد در صورت تمایل می توانند در سایت یار مهربان قسمت درخواست ها، روی درخواست کتابهای ناموجود کلیک کنند و اطلاعات خواسته شده را در فرم وارد کنند. با همراهی با یار مهربان میتوانید به راحتی به کتابهای فارسی مورد علاقه تان دسترسی پیدا کنید.

 

امکان جستجو در عنوان، نویسنده، ناشر و موضوع در قسمت سرچ ساده ی سایت یار مهربان وجود دارد.

آیا می توانم کتابم را برای چاپ به یار مهربان بسپارم؟

کسانی که می خواهند کتابشان را با کمک کتابفروشی یار مهربان به چاپ برسانند می توانند در قسمت درخواست ها، درخواست چاپ کتاب فرم مورد نظر را پر کنند در اسرع وقت با آنها تماس خواهیم گرفت.

چاپ کتاب در یار مهربان

 

آیا درخواست نمایشگاه کتاب هم یار مهربان می پپذیرد؟

علاقه مندان به برپایی نمایشگاه از کتابهای یار مهربان نیز می توانند در قسمت درخواست ها، فرم درخواست نمایشگاه را پر کنند در صورت امکان با آنها همکاری خواهیم کرد.

 

ارسال به چه کشورهایی صورت می گیرد:

کتابفروشی یار مهربان در وین پایتخت اتریش قرار دارد و از آنجا به کشورهای آلبانی، آندورا، بلاروس، بلژیک، بوسنی و هرزگویین، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، آلمان، استونی، دانمارک، فنلاند، فرانسه، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن‌اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مقدونیه، مالت، مولداوی، موناکو، مونته نگرو، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، ایرلند، رومانی، سان مارینو، صربستان، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس، سوئد، اوکراین، انگلستان، واتیکان سیتی، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، روسیه و ترکیه کتاب ارسال می کند.

در مورد مزایای مطالعه کتاب بطور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برانگیختن ذهن:

مطالعه روند بیماری‌های مختلفی همچون آلزایمر و زوال عقل را کند می‌کند. فعال نگه داشتن مغز و درگیر کردن آن سبب جلوگیری از از دست رفتن حافظه می‌گردد.

 1. کاهش استرس:

مطلعه کتاب شما را به زمان و مکان دیگری منتقل کند و به شما اجازه دهد تا از استرس‌های روزانه زندگی خارج شوید. یک کتاب خوب می‌تواند شما را جذب داستان و یا مطلب خود کرده و عوامل استرس‌زای زندگی را از ذهن شما بیرون براند.

 1. کسب دانش:

این مورد کار چندان سختی نیست. مطالعه به یادگیری شما کمک می‌کند. می‌توانید هر چیزی را از طریق مطالعه یاد بگیرید. کسب هر مقدار دانش جزئی و کم برای شما یک مزیت به حساب می‌آید. دانش را هرگز نمی‌توان از کسی گرفت.

 1. گسترش دامنه‌ی لغات:

با کتابخوانی شما فردی هوشمندتر می‌شوید. حتی اگر به کلمه‌ای برسید که معنای آنرا ندانید، همیشه می‌توانید معنای آنرا جستجو کرده و یاد بگیرید و بعدها آنرا استفاده کنید و دیگران را متعجب سازید.

 1. تقویت ذهن:

هنگام مطالعه، باید تمام اتفاقات داستان را بخاطر بسپارید. به احتمال زیاد یک کتاب را یک جا نخواهید خواند. کتاب را برای مدتی کنار خواهید گذاشت و بعدا سراغ آن باز خواهید گشت و مجبور خواهید بود که تمرکز کنید و بخاطر بسپارید که کجای داستان بودید. این کار کمک می‌کند تا دیگر جزئیات را در زندگی شخصی بهتر بخاطر بسپارید.

 1. مهارت قوی‌تر در تفکر تحلیلگرانه:

توانایی شما جهت تحلیل جزئیات و دنبال کردن سیر داستان به شما در تحلیل و پیداکردن منطق برای سایر موضوعات کمک می‌کند.

 1. تقویت تمرکز:

زمانی که برای مطالعه‌کردن وقت صرف می‌کنید، حواس شما با انواع چیزهای مختلف نظیر تبلیغ و آخرین خبرها پرت نمی‌شود. کتابخوانی به شما کمک می‌کند که بتوانید بهتر روی دیگر موضوعات تمرکز کنید.

 1. نگارش بهتر

خواندن کتابهای خوب با نگارش قوی در تقویت مهارت نگارش بسیار تاثیر گذار است. می‌توانید ریتم مناسب نگارش، سبک نگارش روان و نشانه گذاری دقیقتری را با مطالعه و کتابخوانی یاد بگیرید.

 1. آرامش

وقت صرف کردن برای مطالعه کتاب در روز، اوقات آرام و مفرحی را برای شما رقم می‌زند. مطالعه‌ی متونی نظیر متون عرفانی می‌تواند به شما برای دستیابی به آرامش درونی کمک کند.

 • تفریح رایگان

مجبور نیستید برای مطالعه هر کتاب جدیدی که وارد بازار می‌شود پول هزینه کنید. می‌توانید کتابهای خوب را از دوستان یا حتی کتابخانه‌ی محله‌تان قرض بگیرید. همچنین شما می‌توانید برای سرگرمی بیشتر عضو یک باشگاه کتاب شوید و به دیگر دوستداران کتاب بپیوندید.

 

کتابفروشی فارسی در آلمان

 

اندر مزایای کتابهای چاپی

جست‌وجوی کتاب در کتابخانه‌ها تجربه بهتری برای افراد نسبت به جست‌وجوی کتاب به صورت آنلاین ایجاد می‌کند.

دسترسی به صفحات مختلف کتاب کاغذی بسیار راحت‌تر از کتاب الکترونیکی بوده و پرش صفحه در این کتاب‌ها نداریم و به راحتی خط خود را در هنگام خواندن پیدا می‌کنیم.

در کتاب‌های کاغذی امکان لمس واقعی کتاب در دست ایجاد می‌شود که بازخوردی بیش از کتاب الکترونیکی بر خواننده دارد و خواننده با دیدن مکان قرارگیری کلمات در صفحات تمرکز بیشتری نسبت به کتاب‌های الکترونیکی خواهد داشت و مطالب بهتر و بیشتر در حافظه افراد باقی خواهند ماند.

در کتاب‌های کاغذی نیز مانند کتاب‌های الکترونیکی امکان نت‌نویسی با استفاده از برگه‌های مخصوص و یا برجسته کردن مطلب موردنظر وجود دارد.

کتاب چاپی در مقایسه با کتاب‌های الکترونیکی تاثیر بدی بر روی چشم ندارند.

افراد کتاب‌های کاغذی خود را به راحتی به دیگران امانت می‌دهند.

پیداکردن این کتاب‌ها نیز در قفسه کتاب منزل بسیار راحت‌تر از یافتن کتاب‌های الکتریکی است.

چرا بیشتر افراد کتاب چاپی را به کتاب الکترونیکی ترجیح می‌دهند؟

تحقیق Pew در سال ۲۰۱۶ نشان داد که بیش از ۷۵ درصد افراد ۱۸ تا ۲۴ ساله در سال ۲۰۱۵ کتاب کاغذی خوانده‌اند و ۶۶ درصد از افراد با سنین ۶ تا ۱۷ کتاب چاپی را به کتاب الکترونیکی ترجیح داده‌اند.

بر اساس این آمار کتاب‌های چاپی هنوز اساس کتابخوانی افراد هستند.

بسیاری از دانشجویان اعلام کرده‌اند که با مطالعه کتاب‌های کاغذی بهتر تمرکز می‌کنند. کتاب کاغذی خوب می‌تواند سلامت، شادی و هوش را نیز افزایش دهد. طبق گزارش دانشگاه کالیفرنیا و برکلی خواندن مداوم کتاب برای کودکان موجب افزایش قدرت مغزی در آنان خواهد شد.

تحقیقات نشان می‌دهد خواندن یک کتاب خوب می‌تواند استرس را کاهش دهد. خواندن کتاب کاغذی پیش از خواب موجب خواب آرام شده و به خوابیدن بهتر کمک می‌کند، اما خواندن کتاب بر روی صفحه گوشی و یا تبلت و اقسام آنها تاثیری برعکس بر روند خواب خواهد داشت.

 

روش‌هایی برای بهبود کتابخوانی 

همانطور که می‌دانید بسیاری از عادت‌های ما در کودکی و نوجوانی شکل می‌گیرند، پس برای بهبود وضعیت کتابخوانی باید کودکان و دانش‌آموزان را به خواندن کتاب تشویق کنیم. در ذیل چند روش کارآمد برای این موضوع ارائه شده است:

- خواندن: خواندن به نظر ساده است، اما باید از کودک و نوجوان خود بخواهیم برای ارتباط بیشتر با دیگران کتاب بخواند.

-اتاق کودکان را با کتاب پر کنید: کودکانی که با کتاب‌هایی که در اطرافشان وجود دارد رشد می‌کنند یاد می‌گیرند که کتاب بهترین دوست آنان بوده و با جست‌وجو در کتاب‌ها ماجراجویی و یادگیری خود را ارتقا می‌بخشند.

- الگویی برای کودکان خود باشید: اجازه دهید آنان شما را در حین مطالعه کتاب ببینند تا دریابند که چقدر شما از خواندن کتاب‌ها و مجلات لذت می‌برید و سپس تجربه خواندن خود را با همکاران، دوستان و دانش‌آموزان به اشتراک بگذارید. به آنها بگویید که چه چیزی خوانده و چه چیزی از این متون آموخته‌اید و چه توصیه‌ای برای آنان دارید.

-دانش‌آموزان را تشویق کنید کتاب‌های جدیدی برای خود فراهم کنند: کودکانی که کتاب‌های جدید برای خود پیدا می‌کنند احساس استقلال بیشتری دارند و بیشتر به خواندن کتاب علاقه‌مند می‌شوند.

-از دانش‌آموزان و کودکان بخواهید که دسته‌جمعی کتاب بخوانند: ایجاد کلوب‌های کتاب، گروه‌های خواندن و محافل ادبی به حس تعامل دانش‌آموزان کمک می کند. این امر تا حد زیادی درک آن‌ها را افزایش داده و تحصیل را در کلاس درس بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند.

-گردش کتاب ایجاد کنید: از کتابخانه محلی، کتابخانه دانشگاه یا کتابفروشی بازدید کنید. البته موضوع چک کردن و یا خرید کتاب نیست بلکه مشاهده هزاران کتاب است.

- به کتاب‌های صوتی گوش دهید: گوش دادن به کتاب صوتی و بازی‌های کوتاه در مورد کتاب به افزایش مهارت‌های رمزگشایی و روانی کلام کمک خواهد کرد. با این روش واژگان بیشتری ارائه‌ شده و راهبردهای درک مطلب و لذت بردن از داستان‌ها یا جمع‌آوری اطلاعات افزایش می‌یابد.

-نویسندگان را دعوت کنید: بچه‌ها تحت تاثیر صحبت‌های نویسنده قرار خواهند گرفت و احساس آنان در خواندن و نوشتن با صحبت با نویسنده ارتقا می‌یابد.

-خلاقیت را تشویق کنید: داستان نباید خاتمه داشته باشد و بچه‌ها باید خلاقانه از آنچه خوانده‌اند لذت ببرند. دانش‌آموزان باید فرصتی برای بیان افکار خلاقانه خود با کتاب‌هایی که می‌خوانند بیابند، فکر کنند و صحنه‌هایی از داستان را بر اساس افکار خود بیافرینند.

- مکانی امن و راحت برای خواندن فراهم کنید: فضای ایمن و راحت موجب تشویق خوانندگان خواهد شد. صندلی راحت و روشنایی مناسب از عوامل ایجاد راحتی هنگام کتاب خواندن هستند.

 

کتاب های نفیس یار مهربان

پیشنهاد های یار مهربان

عشقولانه های احساسی

برترین های روانشناسی

 

آیا کتابفروشی های فارسی در آلمان غیر از یار مهربان وجود دارد؟

بله کتابفروشی های فارسی در آلمان وجود دارد ولی هر کدام به دلیلی غیر فعال هستند و غیر از تعدادی افراد خاص دیگران به آن ها دسترسی ندارد. از جمله دلایل کتابفروشی های فارسی در آلمان میتوان به نداشتن فروشگاه اینترنتی، هزینه ارسال و هزینه کتاب بالا اشاره کرد.

این نکته را هم باید اضافه کرد که اکثر کتابفروشی های فارسی در آلمان فقط در شهر های بزرگ وجود دارند

دیگر خدمات کتابفروشی یار مهربان:

😍خاطرات کودک خود را ماندگار کنید😍

یکی از زیباترین خاطرات هر آدمی، خاطرات کودکیشه که میتونه از الان به صورت یه کتاب دربیاد و در کنار آلبوم عکسای کودکی هدیه ای تکرار نشدنی به کودک دلبندتون باشه.

💞💞گروه فرهنگی یار مهربان این امکان رو فراهم میکنه تا بتونین بهترین، شیرین ترین و به یادموندنی ترین لحظات کودکی فرزندتون یا هر کودکی که تمایل دارین بچگیاش ثبت بشه رو براساس واقعیت و تجربه به چاپ برسونه.

🤙🤙کافیه اطلاعات شخصیتی و خاطره های قشنگ کودکتون رو به همراه تعدادی عکس برای ما ارسال کنین

🎈🎈چاپ کتاب به سه صورت:

فارسی

انگلیسی _ فارسی

فارسی _ انگلیسی

قیمت پنجاه جلد: ۲۵۰-۳۵۰ یورو

 

 

کتابفروشی های فارسی در آلمان/ کتابفروشی ایرانی در اروپا/ کتابفروشی ایرانی در خارج/

کتابفروشی ایرانی در انگلیس/ کتابفروشی ایرانی در خارج کشور

 

 

کتابفروشی ایرانی در اتریش را نمی توان در قدم به قدم این خاک یافت. کسی که اهل کتاب باشد همیشه برای یافتن یک کتابفروشی فارسی خوب، مانند همان هایی که در بازار انقلاب بودند، دلش تنگ می شود. 

به همین دلیل بود که تیم یار مهربان با وجود نرخ پایین مطالعه در بین فارسی زبان ها حاضر شد در این راه سرمایه گذاری کند. 

با این همه وجود قیمت ارائه شده در کانال یار مهربان خیلی مناسبت تر از کتابفروشی های موجود دیگر در اروپا می باشد. 

از برتری دیگر کتاب های موجود در فروشگاه یار مهربان می توان به ارائه کتاب های پر فروش جهان و معروف در کنار ارسال رایگان اشاره کرد.

راه های ارتباط با یارمهربان

کتابفروشی یار مهربان به دو صورت حضوری و غیرحضوری به فارسی زبانان عزیز در سراسر نقاط اروپا خدمات ارائه می دهد. علاقه مندان به خرید کتابهای چاپی فارسی می توانند از طریق کانال های مختلف این کتابفروشی که در زیر نوشته شدند، اقدام به خرید کنند.

 

 

☎️📲 ارتباط با ما

 

Www.yaremehraban.eu

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 17 مرداد 1400ساعت 17:11 توسط احمد | تعداد بازديد : 147 | |


طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

امروزه بسیاری از افراد وقت کمتری برای خرید سنتی دارند و به دنبال ساده‌ترین راه‌ها برای خرید هر موردی هستند که نیاز دارند. از آنجا که این وضعیت ممکن است نه تنها به خرید کالا بلکه به خدمات مختلفی نیز اشاره داشته باشد، افق‌های جدیدی از تجارت الکترونیکی (معروف به تجارت الکترونیکی یا تجارت الکترونیکی) گشوده شده است. بنابراین بیایید نگاهی به آمار خلاصه این بخش امیدوار کننده از بازار جهانی بیندازیم. به این ترتیب می‌توانید برخی از حقایق شناخته شده‌ای را که منجر به توسعه تکنیک‌های طراحی تجارت الکترونیکی در تجارت الکترونیکی می‌شود، دوباره مرور کنید.

C:UsersAmin IzadiniaDesktopطراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی.png

امروزه، رشد سریع تلفن‌های هوشمند و استفاده از اینترنت تلفن همراه مردم را مجبور می‌کند تا در زندگی روزمره خود بیشتر از دستگاه‌های تلفن همراه خود استفاده کنند. مشتریان می‌توانند کالاها را رزرو یا خریداری کنند، برنامه‌ها یا نقشه‌ها را مرور کنند و موارد دیگر.

بیش از 30٪ خرید آنلاین از طریق دستگاه‌های تلفن همراه انجام می‌شود و این تعداد هر ساله در حال افزایش است. بیش از 40٪ از ترافیک اینترنت از طریق تلفن‌های همراه و تبلت ها منتقل می‌شود.

این اعداد چشمگیر به نظر می‌رسند، اما آیا استفاده عملی از این داده‌ها برای مشاغل متوسط وجود دارد یا فقط برای مشاغل بزرگ جهانی مفید است؟ آیا توسعه وب سایت تجارت الکترونیکی سفارشی می‌تواند اهداف تجاری شما را برآورده کند یا صرفاً اتلاف پول خواهد بود؟ بیایید نگاهی به جوانب مثبت و منفی بیندازیم و آنها را کنار هم قرار دهیم.

شرکت‌های توسعه تجارت الکترونیکی پول شما را صرف فناوری‌های مدرن مانند برنامه‌ها و برنامه‌های iOS یا Android نمی‌کنند. این یک سرمایه گذاری معقول است که به سرعت نتیجه می‌دهد و درآمد شرکت شما را افزایش می‌دهد. به عنوان مثال، ساخت یک برنامه تلفن همراه 10 هزار دلار هزینه دارد و شما 5000 بار آن را نصب کرده‌اید، بنابراین 5000 مشتری وفادار خود را فقط با پرداخت هر دلار 2 دلار دریافت می‌کنید و این فقط یک نمونه است. اگر می‌خواهید ایده‌های موفق‌تری در مورد طراحی برنامه فروشگاه را بشنوید، فقط با ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به سؤالات شما پاسخ دهیم و اطلاعات اضافی را ارائه دهیم.

به منظور ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی برای مشاغل شما، ما شما را با مسائل پیچیده فنی اشتباه نمی‌گیریم و خود ما آنها را برطرف می‌کنیم و به دنبال آن دستورالعمل‌های روشنی در مورد نحوه قرار دادن داده در برنامه تلفن همراه به روشی ساده ارائه می‌دهیم. شما هستید. معمولاً یک پنل مدیریتی مفید یا گزینه مناسب دیگر است. قطعاً نیازی به استخدام کارمندان اضافی یا یادگیری مهارت‌های خاصی مانند زبان برنامه نویسی برای کار با آنها نخواهید داشت.

من هنوز یک سایت قدیمی دارم و پس از به روزرسانی یک برنامه تلفن همراه به آن فکر می‌کنم. این ایده خوبی نیست زیرا می‌توان برنامه موبایل را مستقل از وب سایت اجرا کرد بنابراین می‌توانید با برنامه کنار سایت خود فروش خود را افزایش دهید. همچنین گزینه دیگری برای افزایش مخاطبان کاربران تلفن همراه وجود دارد، توسعه دهندگان وب سایت تجارت الکترونیکی می‌توانند طرحی انطباقی برای وب سایت شما ایجاد کنند.

جزئیات بیشتر در مورد کاربرد و عملکرد برنامه‌های تلفن همراه تجارت الکترونیکی را می‌توانید در وب سایت ما پیدا کنید. همچنین، تیم طراحی برنامه فروشگاه در شرکت تبلیغاتی ایران همیشه خوشحال هستند که به سؤالات شما در مورد راه حل‌های تلفن همراه برای تجارت الکترونیکی پاسخ می‌دهند.

در صورت نیاز به طراحی اپلیکیشن موبایل می‌توانید از شرکت تبلیغات ایران در این زمینه کمک بگیرید.

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 13 مرداد 1400ساعت 18:02 توسط احمد | تعداد بازديد : 136 | |

لوازم خانگی بلک اند دکر

لوازم خانگی و آشپزخانه نیازمند تعمیر و نگهداری است. تمام دستگاه های برقی و مکانیکی مانند خرد کن ، غذاساز ، جاروبرقی و ... پس از مدتی کارکرد به دلیل فرسودگی ، نوسان برق یا حتی استفاده نامناسب نیازمند تعویض قطعات متحرک ، مکانیکی یا برقی هستند. بدین منظور شرکت ها و مجموعه هایی در سراسر کشور وظیفه گارانتی و خدمات پس از فروش را بر عهده دارند. یکی از برندهای نام آشنای لوازم خانگی و لوازم آشپرخانه که برای ما نامی آشنا است برند بلک اند دکر " Black and Decker " است. لوازم خانگی و آشپزخانه بلک اند دکر در کنار طراحی زیبا و کاربرپسند، دارای عملکرد خوب و عمر طولانی است. همین موضوع سبب شده است که فروش دستگاه ها و گرایش مشتریان به سمت بلک اند دکر بیشتر باشد. اما عمر طولانی دستگاه های بلک اند دکر مانع خرابی قطعات مصرفی آن نیست.

معرفی ویلوسرویس

ویلوسرویس در ابتدا جهت تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی و آشپزخانه برند بلک اند دکر شروع به فعالیت نمود. با موفقیت در خدمات پس از فروش بلک اند دکر ، دیگر برندهای فعال در بازار لوازم خانگی و آشپزخانه مانند مولینکس ، تفال ، کرشر ، کنوود ، براون ، پاناسونیک ، موزر آلمان و فیلیپس نیز ذیل خدمات ویلوسرویس قرار گرفت. در حال حاضر نمایندگان ویلوسرویس در سراسر کشور نزدیک به 90 نماینده خدمات پس از فروش و تامین قطعات است.

همکاران ویلوسرویس

ویلوسرویس با گارانتی پارسا الکترونیک برای خدمات پس از فروش ، تعمیر لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه برندهای پاناسونیک ، دلونگی ، کنوود ، براون ، فیلیپس ، بلک اند دکر و ... همکاری می کند. هم چنین در بخش زیبایی و سلامت با خدمات طلایی موزر ایران سرویس های پس از فروش و تامین قطعات را در شبکه سراسری نمایندگان ویلوسرویس برای برندهای موزر آلمان ، وال و ارمیلا فراهم می کند. مشتریان گرامی جهت مشاهده کارت گارانتی خدمات طلایی موزر ایران می توانید به سایت ویلوسرویس و منو خدمات مراجعه نمایید.

ارتباط با ویلوسرویس

جهت ارتباط با مجموعه ویلوسرویس می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی ویلوسرویس : تهران – میدان شوش – خیابان صابونیان – برج الماس بلورین – طبقه سوم – پلاک 784 مراجعه فرمایید یا با شماره تلفن 55047469-021 تماس بگیرید. همین طور با مراجعه به سایت ویلوسرویس در صفحه تماس با ما نیز می توانید با مدیریت مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 10 مرداد 1400ساعت 18:47 توسط احمد | تعداد بازديد : 137 | |

خرید کفش ورزشی کتونی اسکیچرز

ابتدا در سال 1992 در منهتن ، کالیفرنیا کتونی اسکیچرز توسط رابرت گرینبرگ ، یک شرکت کفش اسکیچرز آمریکایی تاسیس شد ، ابتدا تولید کفش و اسکیچرز اسکیچرز را آغاز کرد. این برند توانست با تولید کفش های کتانی ورزشی با کیفیت بالا به سرعت جایگزین کتون های ورزشی در انواع مختلف موجود در بازار شود. کفش های سکایی بسیار راحت و انعطاف پذیر هستند و شما می توانید انواع کفش های طرح دار را در هر سنی تهیه کنید. شرکت تولید کفش اسکیچرز با تولید کفش های طبی با ظاهری زیبا و عملکرد عالی موفق شد طرفداران بسیاری را به خود جلب کند و حتی می تواند از کتون اسکچر در مدل های خاص برای افراد دارای مشکلات حرکتی و داشتن موقعیتی راحت استفاده کند.

اکثر اسکیچرز بازان کفی های بسیار نرم و بافته شده دارند و اسکیچرز بازهای کتونی دارای کف پلاستیکی و انعطاف پذیری از کشش بیشتری برخوردار هستند و شما می توانید با پوشیدن اسکیچرز به راحتی راه بروید و حتی مدت طولانی تمرین کنید.

در گذشته خرید کفش اسکیس دشوار بود و حضور شما را می طلبید. امروزه خرید و فروش طرح های کتونی در انواع مختلف با استفاده از انواع طرح های اسکیس در فروشگاه آنلاین آسان شده است. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید و فروش کفش و کفش ورزشی نیز فعالیت دارد. قیمت کفش های کتانی در فروشگاه اینترنتی اسکیس کفش هایپر بسیار مناسب است و این فروشگاه اینترنتی خرید کفش های کتانی در کفش های کتانی ، تهیه کفش های کتانی روی کفش "مشابه اصلی" ، فرصتی را برای شما خریداران عزیز فراهم کرده است تا همزمان چندین مارک را مرور کنید. خرید کفش ورزشی

کفش کتانی مخصوص پارچه ملافه فروشگاه اینترنتی خرید و فروش طرح کتونی با بهترین قیمت

برای انتخاب بهترین کفش های کتانی بهتر است کفش های ورزشی دلخواه خود را بپوشید ، بایستید و وقتی کمی از انگشتان پا فاصله دارد ، خرید کفش ورزشی مناسب و آسان است. نکته مهم در هنگام خرید کفش ورزشی این است که یک مدل کفش ورزشی انتخاب کنید که به اندازه پای شما باشد و مشکلی برای شما ایجاد نکند. کفش های کتانی که انتخاب می کنید نباید خیلی تنگ و خیلی گشاد باشند ، زیرا این باعث می شود کفش ورزشی بسیار ناخوشایند باشد. اگر کفش های کتانی یا کفش های ورزشی دیگر نامناسب باشند ، حتی به زانوها و ستون فقرات شما فشار وارد می شود و بالعکس ، با انتخاب کفش های ورزشی مناسب ، چه از نظر اندازه و یا حتی مدل ، می توانید از درد جلوگیری کنید. از بسیاری از مواردی که ممکن است برای زانو و کمر اتفاق بیفتد خودداری کنید.

فروشگاه اینترنتی طرح کفش و کتونی

در فروشگاه اینترنتی کفش و کتون می توانید انواع کفش های کتانی را با بهترین کیفیت خریداری کنید. با پوشیدن کفش های طرح دار می توانید از فشار شدید روی زانو و کمر خودداری کرده و سلامت خود را حفظ کنید. هنگام راه رفتن ، کفش های اسکیچرز فشاری را که وزن شما به پاها و کمر وارد می کند و معمولا روی بدن دو برابر می شود ، جذب می کنند. با استفاده از کفش های کتانی بدن شوکه می شود و می توانید از بسیاری از مشکلات و بیماری ها پیشگیری کنید. البته فکر نکنید با خرید کفش اسکیچرز از فروشگاه اینترنتی اسکیچرز Sneakers می توانید تمام نیازهای ورزشی و روزمره خود را برآورده کنید. شما باید از کفش مناسب اسکیچرز استفاده کنید تا آناتومی بدن شما تحت تأثیر قرار نگیرد. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی کفش اسکیچرز می توانید نمونه های مختلف کفش کتانی اسکیچرز را مشاهده کنید.

 

خرید کفش ورزشی

خرید کفش اسکیس باید بر اساس کاربرد آنها باشد ، زیرا اسکچ اسکچ مخصوصی برای هر ورزش یا فعالیت خاص تهیه شده است که همانطور که گفته شد باید به درستی و مناسب استفاده شود. لطفا توجه داشته باشید که برای خرید کفش طرح دار ، با فروشگاه های معتبر کتانی و کفش کتانی تماس بگیرید. شرکت کفش کتانی آمریکایی در سال 1992 در منهتن ، کالیفرنیا توسط رابرت گرینبرگ تاسیس شد. کفش های اسکیس تولید شده توسط این شرکت بسیار مرغوب ، زیبا ، محکم و البته بادوام هستند که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند. کفش های کتانی کاملاً طبی ، راحت و استاندارد هستند و با استفاده از کتونی  اسکیچرز متوجه عملکرد غیرمعمول آن خواهید شد. به همین دلیل خرید کفش اسکیس بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت کفش اسکیچرز

قیمت کفش برای طرح به دلیل کیفیت بالا بسیار مناسب است. کف کفش اسکیچرز بازها بسیار نرم و غالباً از پارچه ساخته شده است و کتون های اسکیچرز باز با کف پلاستیکی و انعطاف پذیری ، بدن را شوک می دهد و بعد از مدت کوتاهی به شما درد کمر یا پا نمی دهد. راه رفتن یا دویدن. بهتر است کفش های اسکیس را از مراکز معتبر خریداری کنید و امروز با افزایش بیش از حد قیمت کفش های اسکیس نمونه های بسیار خوبی از نسخه های اصلی را به شما معرفی خواهیم کرد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم طرح هایی را به فروش می رساند. با خرید کفش طرح دار "کپی" ، البته با بهترین کیفیت ، این فرصت را به شما خریداران عزیز داده است تا خرید کفش های طرح دار را با بهترین کیفیت ، مشابه اصلی تجربه کنید. قیمت کفش طرح دار در فروشگاه اینترنتی کفش و کفش ورزشی Sketches Hypergim بسیار مناسب و مناسب است

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 10 مرداد 1400ساعت 4:34 توسط احمد | تعداد بازديد : 149 | |


صفحه قبل 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 صفحه بعد